Skoči na vsebino

IBERIA EKSPRES 2019


SharpNinja

Priporočene objave

lepo

a med "oglasi" bi predlagal, da mogoče naložiš samo izpostavljene fotografije, ostalo pa link do albuma, da bo zadeva bolj pregledna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dooolga in lepa tura, lepo zapisano. Letos za prvomajske praznike vreme ni bilo naklonjeno motoristom, pa ni važno, kateri del evrope si izbral.

Imam pa eno vprašanje.

V potopisu sem večkrat prebral: parkirala sva motor, v civilke in malo po mestu. Pa me zanima, kam spravita za ta čas kombinezone in čelade? 

Pa hvala za lep potopis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
pred 20 urami, Marko P. pravi:

Dooolga in lepa tura, lepo zapisano. Letos za prvomajske praznike vreme ni bilo naklonjeno motoristom, pa ni važno, kateri del evrope si izbral.

Imam pa eno vprašanje.

V potopisu sem večkrat prebral: parkirala sva motor, v civilke in malo po mestu. Pa me zanima, kam spravita za ta čas kombinezone in čelade? 

Pa hvala za lep potopis.

Hvala (je fajn napisat potopis tudi zase, da se potem čez kako leto, ko malo skleroza udari spomniš lepih in tistih manj lepih dogodivščin ;) ).....za oglede večjih mest oziroma tam kjer je kaka daljša hoja v kak hrib in podobno sva poiskala parkirno hišo (načeloma imajo vse video nadzor), čelade in kombinezone sva z zajlami s ključavnico priklenila na motorje, pa tudi čez torbe sva potegnila zajle. Škornje sva dala kar za motor (parkirala sva ob steno in  tako, da sva malo zakrila pogled, sicer pa kdo bo pa vzel smrdljive škornje hahahah).

 

pred 19 urami, apirko pravi:

Super napisano in podkrepljeno s slikami! Zdaj se mi po prebranem sumljivo zelo lušta tapasov... :D 

Hvala ;) ....samo so res odlični, splošh tisti iz Vasa de Oro v Barci....škoda da pri nas še ni noben pobral te ideje, po moje bi šlo dobro v promet. Sicer pa gas pa do Španije ;).

 

Popravljeno . Popravil SharpNinja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Luka66 pravi:

Dobro napisano, s koristnimi informacijami in slikami. 

SREČNO

Hvala....super, če so tele črkice in slikice komu malo olajšale načrtovanje potovanja.  Pa tudi nazaj srečno med ovinki ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mi priporočate vzet s sabo na prvo dalše potovanje. Sprašujem najbol glede potrebščin za motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!