Jump to content
  • Sign Up
  1. Frenk 67

Frenk 67

2. tomaz69

tomaz69

3. gaso65

gaso65

4. smasher

smasher

5. notranc

notranc

6. Ninč.

Ninč.

7. ligenjček

ligenjček

8. VS800

VS800

9. Quest

Quest

10. DAMI34

DAMI34

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Alla
      JEsti moraš takrat ko maš, ker nikol ne veš kdaj boš spet hrano doBU
    • Snečer
      če bi res spremljal forum, bi videl in razumel, da imamo "interne" fore GS-ovce se tudi ubadajo s kawasakijem, sploh z določenim modelom, ampak tu imamo pač takšno okolje glede bokserja pa takole: moja se ne spozna nekak na motorje, a vseeno, ko sva se nekoč peljala in ustavila, je zagledala BMW, GSko... pojma nima "kaj" je GSka. prvo vprašanje je bilo "zakaj ima ta motor tam tako čudno..." vse je povedala  
    • bimer1150
      Očitno nekateri ne morete nehat nabijat s temi GS killerji in kako grd in težek je GS, in kako je bokserski dvovaljnik najslabši agregat na svetu. Sem pa pričakoval, da moderatorji to malo vzamejo v obzir. Redno spremljam ta forum in ne vidim, da bi se GS - ovci 10 posto tolko ukvarjali s Kawasakiji. Pa tudi, če bi se, bi odgovor na nizkotne provokacije pomenil nezrelost. Zato nikoli ne udarim proti nobeni znamki, na otročje obnašanje in smetenje teme bom pa opozoril vseeno.
    • osa rider
      hi hi hi, pa misliš da vejo gdo je Dule Savić?
    • ukica
      Poliestre sem dobil   Se eno glupo vprasanje glede grelcev, kupit nove od capit-a, kupit rabljene, ali za 150e kupit od race tech-a, ki baje niso slabe? ali so hitre sponke hudo drazje pri nas kot ce jih narocim prek ebaya? Se pa spogledujem se s quickijem od Healtecha, ampak potem me bo pa moja pocas zadavila..    Pa za drobbarije sploh neve  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!