Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
Menci11

Skuter ne vzge

Recommended Posts

Menci11

Zdravo jaz mam vprašanje pred kratkim sem menjal cilnder na skuteru in mi noce vzgat res bi bil hvaležen za pomoč 

sesir
pred 12 minutami, Menci11 pravi:

Zdravo jaz mam vprašanje pred kratkim sem menjal cilnder na skuteru in mi noce vzgat res bi bil hvaležen za pomoč 

Kak skuter,zakaj menju,kaj vse menju itd...drugace si res smesen z vprasanjem....danijeve zvezde so drugje...

Menci11

Baotian 50cca menjan je bil cilinder ter ftgazer in sportni filter. Menjal sem iz razloga da bi sal skuter hitreje ter mel vec moci

sesir

Pojma ne vem o tej masini...kaj to je 2t al 4t?

Svecka je mokra?

Menci11

4t svecka ni mokra pa sem probal vse pa kot da ne dobi goriva 

Edited by Menci11

smasher

dvigneš sedež, zliješ pod sedež cca 2 deci bencina, zapreš sedež, potem potegneš še eno črto bencina od skuterja vsaj ene 3m stran in prižgeš, boš videl da se bo duti skuter prižgal :D

Ok hec na stran je cel kup podobnih tem, uplinjač/karburator/frgazr ima bencin? Da svečka iskro ob pravem trenutku? 

Kaj te kitajske mašine imajo odmično v glavi? Si naštelau ventile?  Je bilo dovolj dobro zloženo da kompreija kam ne beži?

Špricni malo bencina direkt v upinjač/karburator/frgazr če bo vsa kaj zaropotalo si že 50% rešil moreš samo še dovod goriva rešit.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Joker
      Trditi, da je MM nabral vse te naslove zaradi režije Dorne je smešno. Kot je smešno mišljenje nekaterih, da je VR prišel do vseh teh zmag zaradi spletkarstva in umazane igre. Se bo nekaterim pač treba sprijazniti z dejstvom, da je MM pač najboljši dirkač trenutne dobe, kot se bodo morali oni drugi z dejstvom, da je bil VR najboljši v njegovem obdobju. Še nekaj o družinah, ko se je ravno nekaj omenjalo: Graziano Rossi ni bil nikoli svetovni prvak.Dirkal je v letih, ko se v tem športu ni vrtelo niti  približno toliko denarja kot danes.  Rossiju res verjetno ni nič manjkalo, predvsem pa je odraščal na dirkah in to je zagotovo njegova prednost.  Tudi Marquezi niso bili neki reveži. Stari je bil vpleten v motokros kot aktiven član lokalnega moto kluba in je svoja sinova od malega vzgajal z motorji. Se pa Graziano ni nikoli rinil v ospredje ob uspehih VR za razliko od starega Markeza, ki se obnaša, kot da je lastnik celotnega MotoGP-ja. Zame eden najbolj zoprnih tipov v paddocku...
    • jskrablin
      Pri vletu MM direkt na tovarniški stroj pozabljaš na eno preprosto dejstvo... HRC. Tam so bili pripravljeni tvegati in so pri Dorni zlobirali spremembo pravila. Ki je bilo itak butasto. Zakaj novinec ne bi smel direkt na tovarniški motor? Ker se je bolj varno razklamfati s par km/h počasnejšo satelitsko kanto? Okoli Lorenza je podobno. Kdorkoli lahko lobira karkoli hoče. Če bi tip rekel 'imamo pogodbo, jebite se' bi lahko še eno sezono sviral na repu grida. Pa mu očitno ni bilo do tega in so se zmenili. Kolk je Ezpeleta pri tem pripomogel, se bo zvedelo čez kako leto ali dve.
    • axaQ4
      Se strinjam deloma. Definitivno so tukaj dolocene manipulacije v igri samo "tovarnisko petardo" ni fural Ezpeleta ampak MM do prvenstva. Sicer verjamem, da je imel zaradi svoje narodnosti določene olajševalne okoliščine in bonuse samo ne gre zanikati da je  tipo najbolj surov talent v zadnjih 20 letih MGP  in da na progi si je pokal zboril sam, ne Dorna. Ok izgleda, da pri HRCju je samo še stvar podpisa, da pride Alex na motor. Zdi se mi bedna poteza sploh ker sta CC in JZ boljsa kandidata AMPAK, ce pogledamo iz vidika popularnosti sporta in marketinga je pa izbira jasna kot beli dan. VR je pocasi v odhodu in glede na to, da bo to sedaj že dinastija Marquez, lep magnet za publiko. Iscejo in potrebujejo novo "zgodbo" in kaj boljse kot SAMPIONSKA BRAĆA Meni je sicer slisati bolj kot neka cirkuska točka JZ ali bo šel nazaj v moto2 (prakticno menjava z AM) ali pa mogoče v Yamaho kot tester (izgleda da se obstaja moznost). V Avintio noce it . https://www.corsedimoto.com/motomondiale/motogp/motogp-johann-zarco-rivaluta-la-proposta-yamaha/ Lisjak JL pa izgleda ni se zadnje rekel https://www.corsedimoto.com/motomondiale/motogp-jorge-lorenzo-poker-face-sono-aperto-a-tutte-le-occasioni/ Pravi, da je odprt za vse moznosti. Njemu je Avintia tudi zic ponudla. Jaz mislim, da se bo se kdaj pojavil na progi. Pomoje ga bo Gigi snubil z vsemi prijemi . Al pa Yamaha...
    • bobi1001
    • bobi1001
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!