Skoči na vsebino

Droni-quadcopterji in podobne zadeve


SAR-Solo Adventure rider

Priporočene objave

Spark je prav tako Combo izvedba + še en akku sem dokupil, tako, da imam 3x akku. Pa Spark je še vedno v garanciji.
Glede na to, da ga ne bom uporabljal, nima pa smisla, da ga imam na polici, ga bom verjetno prodal. Cena vsekakor ugodna ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe .... novega drona je bilo danes treba malo "preluftat". Vreme je kazalo, da bo idealno in kot naročen me kontaktira @BIF, pravi, da ima istega drona in, da bi bilo fajn, da se spoznava, ter predlaga, da se dobiva in malo izmenjava mnenja, ter znanja o nastavitvah ....
Tako, da čas pred kosilom je mignil, kot bi trenil. Idealno vreme, dobra družba in dronanje. :)
 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je bilo. Koristna izmenjava izkušenj in nastavitev....pa še veliko "lufta" je ostalo za učenje. Na vsak način pa so takšni "treningi" dobrodošli, da lahko drona izkoristiš kar se le da, ko je na potepih za to priložnost. Bo treba trening še ponovit tudi pozimi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Mi lahko kdo svetuje, kje se splača pogledati za nov body shell phantom 3 standard? Namreč moji začetki z dronom so se končali med vejami in stroški so tu ?...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 11. 2019 ob 20:59, Kričač pravi:

Hehehe .... novega drona je bilo danes treba malo "preluftat". Vreme je kazalo, da bo idealno in kot naročen me kontaktira @BIF, pravi, da ima istega drona in, da bi bilo fajn, da se spoznava, ter predlaga, da se dobiva in malo izmenjava mnenja, ter znanja o nastavitvah ....
Tako, da čas pred kosilom je mignil, kot bi trenil. Idealno vreme, dobra družba in dronanje. :)
 

 

lepo

predlagal bi vama, da naredita en posnetek na jadranki :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Snečer pravi:

lepo

predlagal bi vama, da naredita en posnetek na jadranki :) 

Seveda. Sem prepričan, da boste imeli drugo leto veliko dron posnetkov Jadranke...sicer verjetno ne od mene ali Kričača....bodo pa drugi poskrbeli za najboljšo družbo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, BIF pravi:

Seveda. Sem prepričan, da boste imeli drugo leto veliko dron posnetkov Jadranke...sicer verjetno ne od mene ali Kričača....bodo pa drugi poskrbeli za najboljšo družbo....

Nekaj malega je prispeval že @Tex , jaz sem vama samo predlagal, ker vem, da sta "ljubitelja" tiste trase :)

Sicer pa brez heca, a ne bi bile lepe scene ob morju?

Kakšna follow me zadeva bi bila zanimiva za videt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf ja, scene itak odlične.

Povsod kjer dobiš kakšen odsev iz vode, reke, morja, jezera .. top, doda posebno dimenzijo .. tako pri fotografiji kot videu .. :)

Kaj dosti nisem prispeval .. si mislil na to? Aja, na jadranki še mimogrede kakšen chrash posnameš (in pol "udeleženca" po možnosti še najdeš na forumu) .. :cry:

 

Edit: follow me sem testiral parkrat na motorju, ne vem no .. bi trebalo malo bolje zvadit zadevo .. waypoint letenje se mi je boljše obnesno, samo je treba dobro zadet kader ..

 

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Tex pravi:

No vidiš, da se je investicija izplačala .. :D

Zgleda, da so zdaj morali novega kupit, ker zadnjič je bil takšen posnetek, kot da bi s piksno snemali. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Follow me je super zadeva...ampak na Jadranki je to malo problem...moraš dvignit dron kar visoko, da te pogojno sledi....če ga spustiš nižje pa moraš peljat tako počasi, da te skoraj kolesarji prehitevajo. Zdaj pa imej posnetek iz Jadranke...ti na motorju pa avtodom, ki te prehiteva v ovinek....Ne vem no.

Zagotovo pa se da naredit fantastične posnetke...ampak mora bit eden ki snema planirano....tu pa pride v ospredje sposobnost kadriranja...samo dron ni dovolj. 
Jaz osebno sicer nima s tem težav, ampak mi Jadranka in racerji nista prav nobena motivacija za to početje....sem pa prepričan, da bo kmalu na voljo kdo, ki mu bo to naredit v čast in veselje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Tex pravi:

No vidiš, da se je investicija izplačala .. :D

Ta ki je to snemal je tudi bolj tepček kot ne. Če bi šla deaktivacija malo po svoje....recimo, da bombo raznese....bi zavarovalnica verjetno plačala novi dron. Je pa vprašanje če je za takšne neumnosti zavarovan.... sicer pa z davkoplačevalskim denarjem ni težko opletat.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem zasledil tole. Če morda koga zanima. Sicer je bila posebna ponudba samo do nedelje, mogoče pa je še... Je pa res ugodno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem omenil za Mavic 3, ta dron bo to imel inteligentno rešeno. Spremljal in predvidel bo objekt, ter njegovo pot.
Nekaj takšnega recimo lahko primerjamo z "simoliranjem GPS" signala pri Garminu, kadar je v dooolgem tunelu.

 

Popravljeno . Popravil Kričač
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Joker pravi:

Danes sem zasledil tole. Če morda koga zanima. Sicer je bila posebna ponudba samo do nedelje, mogoče pa je še... Je pa res ugodno...

Lahko marediš kak primt screen...nekak se mi ni še na en forum za registrirat, da bi videl vsebino...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kričač pravi:

Kot sem omenil za Mavic 3, ta dron bo to imel inteligentno rešeno. Spremljal in predvidel bo objekt, ter njegovo pot.
Nekaj takšnega recimo lahko primerjamo z "simoliranjem GPS" signala pri Garminu, kadar je v dooolgem tunelu.

 

Ma kaj pa vem....jaz tem softwerskim sranjem ne zaupam preveč. Sem nekje gledal kak je en nastavil follow me in se peljal z avtom, pa sta se z drugim avtom križala , pa je šel dron lepo za onim drugim....

Ne vem....kurc meni ni do tega, da se mi jurja odpelje po svoje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, BIF pravi:

Ne vem če.... tam imajo kamere na zajlah....praviloma.

je kar pravi dron, sem ziher, z lučkami, možno pa tudi da je za horde zunaj

boš moral na kak derbi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!