Skoči na vsebino

Uzbekistan, Kirgizijstan, Kazahstan by Kmet2 edition.


Kmet2
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

GPS tracker SPOT: klik  geslo: kmetdva

 

Priporočene objave

Prišli so v Turkistan, kjer bi "morali" biti ob koncu 8. dneva :) in si ogledujejo mavzolej :) 

Še vedno so 2dni v + , danes pa bodo očitno tej rezervi še malo dodali.

Do Almatija je še 822km, kar malo dvomim, da bodo še danes odpikali.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DAMI34 zdaj pa bodo prišli na avtocesto A2, 4 pasovnica, tako da je mogoče, da pridejo do Almatija, se bo vertjetno na polno tiščalo :)

tu bo seveda pol jamral pa dal sliko izven z luknjami al pa delo na cesti :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DinDiin pravi:

Na meji sam, vrjetn. ?

še en dan bodo dobili not, tak da bodo v plusu 3+

imajo še slabih 200km AC in je zadeva rešena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, Snečer said:

še en dan bodo dobili not, tak da bodo v plusu 3+

imajo še slabih 200km AC in je zadeva rešena

zna bit da bodo prišli nazaj pred odhodom

Popravljeno . Popravil pikolo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snečer pravi:

So že prispeli

na servis :)

akano3.thumb.jpg.99a6f5584404a4caf725d3d6f94b6bed.jpg

https://freerider.kz/ru/page/motoservis

po moje gume itd

Suzuki SR42

tu je še zadnji čas, da si omislijo primerne motorje :)

https://freerider.kz/ru/catalog/motocikly/suzuki-sr42

A ti potuješ, a kmet??

pred eno uro, Snečer pravi:

So že prispeli

na servis :)

akano3.thumb.jpg.99a6f5584404a4caf725d3d6f94b6bed.jpg

https://freerider.kz/ru/page/motoservis

po moje gume itd

Suzuki SR42

tu je še zadnji čas, da si omislijo primerne motorje :)

https://freerider.kz/ru/catalog/motocikly/suzuki-sr42

Vaju ja dal z Damjanom na off. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snečer pravi:

spremljam, do sedaj je bil le tranzit, brez presežkov

Presežek je, da teh krajev ne bosta z motorjem nikoli videla ne ti ne bmflar!

pred 2 urami, hajamoto pravi:

A ti potuješ, a kmet??

Vaju ja dal z Damjanom na off. ?

Nobenega nisem dajal nikamor, na off se dajejo sami, ko povem kar mislim!

pred 7 urami, Snečer pravi:

še en dan bodo dobili not, tak da bodo v plusu 3+

imajo še slabih 200km AC in je zadeva rešena

Nič ne bo plusa ker čakamo dele za bmfa, upamo na petek, drugače se pislovim in nadaljujem sam.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 6. 2019 ob 19:52, Tex pravi:

Pol se pa čudite, da vas ona na carini pri Teploye al kaj je že blo ni not spustla in vas raje obrnila/nazaj nagnala .. valjda, je že vedla zakaj .. sami divjaki ..  :jezik: :yea2:

Z denarjem se da marsikaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snečer provokator.

Eno je če te prijatelj, vsaj jaz ga imam za to, poizkuša degradirati z slikami pist .

Takrat je bilo v  tisoč in plus km polovico zelo slabih luknjastih in brazdatih cest on pa je javno poizkušal to ovržt in mene prikazat, da lažem.

Lej boli me qrac kaj si misli in kaj si miite vi, to prijatelji ne delajo in pika.

Tisti, ki so se tu vozili in med drugimi jaz že dvakrat si itak mislimo svoje na take poste.

 

  • Všeč mi je 2
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

52 minutes ago, Kmet2 said:

Snečer provokator.

Eno je če te prijatelj, vsaj jaz ga imam za to, poizkuša degradirati z slikami pist .

Takrat je bilo v  tisoč in plus km polovico zelo slabih luknjastih in brazdatih cest on pa je javno poizkušal to ovržt in mene prikazat, da lažem.

Lej boli me qrac kaj si misli in kaj si miite vi, to prijatelji ne delajo in pika.

Tisti, ki so se tu vozili in med drugimi jaz že dvakrat si itak mislimo svoje na take poste.

 

Stari, povzrocas mi travme. Cim uzgem fb, je tvoja rit cez cel ekran. Ja. Sm ene sotre homofob. Sori k nism modern. Al jebo te tvoj supak...

 

:) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Kmet2 pravi:

Snečer provokator.

Eno je če te prijatelj, vsaj jaz ga imam za to, poizkuša degradirati z slikami pist .

Takrat je bilo v  tisoč in plus km polovico zelo slabih luknjastih in brazdatih cest on pa je javno poizkušal to ovržt in mene prikazat, da lažem.

Lej boli me qrac kaj si misli in kaj si miite vi, to prijatelji ne delajo in pika.

Tisti, ki so se tu vozili in med drugimi jaz že dvakrat si itak mislimo svoje na take poste.

 

sem rekel, da ne bom več tu nabijal, bi pa prosil, da me ne obsojaš kar tja v 3 dni, ker ko boš prebral moje poste se jasno vidi, da nikogar ne degradiram, obtožujem itd, niti nimam namena obračunavati s komerkoli, ter zbijati vrednosti njegovega podviga. (in kar sem tudi povedal že zdavnaj, takega podviga, ne zmore vsak in tudi jaz ne)

Zgolj sem sledil Gspot, limal slikce trenutne situacije (ter zapisal , ker je pač obstajal posnetek street wiev) med drugim se tudi lepo vidi kje ste po tvojih besedah pokali 160km/h (verjetno po luknjah ne moreš 160) in nič drugega.

Seveda sem dobil lepo porcijo nekega obtoževanja, ki se enostavno ne ustavi, saj prebiram podobne fraze (tule, pa na FB):

-prijatelji na kavču

-nož v hrbet...

-vse kar veš je listanje katalogov

bdw, ta zadeva se ni tule začela ampak se ti rada zapiše marsikje

Lej, mogoče boš prebral, še 1x to temo in ugotovil, da moje pisanje ni podjebavanje, ampak čisto normalno spremljanje nekega podviga in res ni potrebe, da se vsak dan in vsak drugi post piše podobne izjave.

Če pa imaš željo, da si dokončno "nalijeva čistega vina" pa raje predlagam, da zaključite pot, ker se mi res zdi neumno obračnavat sedaj, ter debatirat o tem, kar popolnoma nič ne pripomore, h kvaliteti, varnosti in užitku na poti.

Sem obljubil, da bom dal mir in sem ga dal, ne vem zakaj je potrebno nadaljevati. Daj zadevo na "stand by", pa jo bomo reševali, ko bo čas za to.

 

Žal mi je, da sploh pišem take zadeve, ki so trenutno nepomembne, me pa fajn zmoti, če me obtožuješ, zato sem ti tudi odgovoril. (in smetil po temi)

Ekola, svoje sem povedal, sedaj grem pa na kavč listat kataloge motociklov in potovat s prstom po zemljevidu. :D

ps. še vedno ti pa želim, srečno in varno pot, pa več zabave in manj živčnosti 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko samo vljudno vprašam, kaj so cilji te ture, v smislu: radi bi si ogledali to in to, radi bi prevozili to in to..... Iz začetnih postov tega nisem razbral...

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, gaberkosir said:

A lahko samo vljudno vprašam, kaj so cilji te ture, v smislu: radi bi si ogledali to in to, radi bi prevozili to in to..... Iz začetnih postov tega nisem razbral...

Hvala!

 

Men se zmer zdi, de gredo taki kalibri na tako furo zato, de lahk pridejo domow.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni, samo je treba vedet, da so (smo) na MS najzahtevnejši uporabniki, tako da se kvaliteta pričakuje.

Tu gledalci malo komentiramo ipd. nič takšnega ni bilo, potopis pa bo verjetno itak na koncu naredil, ko se vrne.

Po moje se prava avantura šele sedaj začne, to do sedaj je bil tranzit.

Se pa čuti nervoza, ker ga bmwji in defekti sidrajo in bi se najraje pognal na Kitajsko :)

Tam bi morda imeli cel kardan za 99 eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz samo ugibam....bo avtor tocno napisal. Mislim, da gre bolj za “to prevozit”! Ker, kolikor opazam, nekega uzivanja ni zaslediti...! Mucenje, naprezanje, tezave, itd. ....to pa!

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Roger G. Jagger pravi:

Jaz samo ugibam....bo avtor tocno napisal. Mislim, da gre bolj za “to prevozit”! Ker, kolikor opazam, nekega uzivanja ni zaslediti...! Mucenje, naprezanje, tezave, itd. ....to pa!

lp

prave ceste, hribi itd. prihajajo šele sedaj, to sedaj je bil tranzit

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Snečer said:

prave ceste, hribi itd. prihajajo šele sedaj, to sedaj je bil tranzit

Aha, OK (upam)! Sej, popotovanje ima svoj point. In tudi pokrajina je do neke mere “extra”! Ampak, je kar hard shit na poti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Roger G. Jagger pravi:

Aha, OK (upam)! Sej, popotovanje ima svoj point. In tudi pokrajina je do neke mere “extra”! Ampak, je kar hard shit na poti....

Mogoče je to preizkušanje samega sebe... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!