Skoči na vsebino

Uzbekistan, Kirgizijstan, Kazahstan by Kmet2 edition.


Kmet2
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

GPS tracker SPOT: klik  geslo: kmetdva

 

Priporočene objave

pred 16 minutami, Snečer pravi:

 

Tu gledalci malo komentiramo ipd. nič takšnega ni bilo, potopis pa bo verjetno itak na koncu naredil, ko se vrne.

Sej ga piše na FB. Na koncu bo vse samo skopiral tukaj. Kdor hoče biti na tekočem:   https://www.facebook.com/midva.bibi oz. https://www.facebook.com/groups/222733990679/

Popravljeno . Popravil Rey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa všeč spremljati tako potovanje "interaktivno", saj vsa možna komunikacija to omogoča. Ga ni lepšega, kot istočasno slediti "akterje", spremljati njihov napredek, dogodivščine, probleme (in reševanje le teh) v trenutku, ter seveda videti kje so, kaj počnejo, da se vsaj malo počutimo izven ustaljenega ritma in pustimo mislim, da zaplavajo.

 Tudi sami komentarji in komentiranja (so meni osebno) zanimiva, pa čeprav so lahko pohvalna ali negativna, ali butasta. 

Kot akter lahko odgovoriš ali pa tudi ne, saj sem zapisal, da bom pred dejanskim potopisom pobrisal nabijanje.

Vendar: zadevo je potrebno brati lahkotno in brez sekiranja, pa je zanimivo, takoj ko pa preide, nek lahkoten čvek, je res bolje zaključiti in čakati potopis.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Snečer pravi:

Med točkami uporabnikov je tudi punkt BMW dealerja v Almatyju, mesto ima 1.7mio ljudi.

image.thumb.png.6022586890e5dfac251b5738c386010d.png

image.thumb.png.d8f98f3eb34d943aca278167920d8409.png

Čakanje za semering tu 35 dni.

Vse smo že sprobal Snečer... 

  • Žalosten 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Čakanje za semering tu 35 dni.

Vse smo že sprobal Snečer... 

verjamem, itak tisti pubeci vejo vse, naredit se pa tega ne da za silo? @skalaprava ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snečer pravi:

verjamem, itak tisti pubeci vejo vse, naredit se pa tega ne da za silo? @skalaprava ?

Ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, DAMI34 pravi:

 

....., saj sem zapisal, da bom pred dejanskim potopisom pobrisal nabijanje.

Vendar: zadevo je potrebno brati lahkotno in brez sekiranja, pa je zanimivo, takoj ko pa preide, nek lahkoten čvek, je res bolje zaključiti in čakati potopis.

Kaj pa, če bi pustil točno tako kot je. Namesto da bi delal liposukcijo, oz. face lifting pred "dejanskim potopisom".  Ker v nekem smislu je tisto potem manipulacija. In v tem trenutku je to kar je dejanski potopis, realen prikaz stanja na terenu in realen odziv in odraz ms nivoja komentiranja...  Saj verjetno ga objavlja še kje drugje, ne samo tule. A ga tudi tam kdo editira?

Pa srečno pot vsem trem rajderjem, tja in nazaj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, izibajker pravi:

Kaj pa, če bi pustil točno tako kot je. Namesto da bi delal liposukcijo, oz. face lifting pred "dejanskim potopisom".  Ker v nekem smislu je tisto potem manipulacija. In v tem trenutku je to kar je dejanski potopis, realen prikaz stanja na terenu in realen odziv in odraz ms nivoja komentiranja...  Saj verjetno ga objavlja še kje drugje, ne samo tule. A ga tudi tam kdo editira?

Pa srečno pot vsem trem rajderjem, tja in nazaj.

bo že Kmet povedal kako bomo naredili.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

 

Miško vse bova uredila in nalila si bova čiste dunje❤

 

 

 

 

 

 

 

 

s tole povedjo (boldano), si me pa kupil :D

Upam da ni ležaj, ker po videu se bolj slabo vidi in je samo feltna zvita.

Vsekakor srečno, pa previdno naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Kmet2 pravi:

Presežek je, da teh krajev ne bosta z motorjem nikoli videla ne ti ne bmflar!

Kaj mene tukaj zraven porivate :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snečer pravi:

ja, no, dejansko se jaz luknji izognem :)

Tukaj se eni izogneš pa v dve padeš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, gift pravi:

Vsaj Mitaska drži na GS-u :)

Ja fanta sta bila zadovoljna z njimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Roger G. Jagger pravi:

Jaz samo ugibam....bo avtor tocno napisal. Mislim, da gre bolj za “to prevozit”! Ker, kolikor opazam, nekega uzivanja ni zaslediti...! Mucenje, naprezanje, tezave, itd. ....to pa!

lp

Eni se radi fijakajo naokoli, ustavijo v vsaki vasi, gledajo, slikajo, rišejo... eni pa radi odprejo gas in peljejo. Vsakemu svoje. Jaz sem tudi bolj one sorte da me lokalna kultura, razgledi, šnicli in podobno ne ganejo preveč. Ko se mašina zavrti, je treba it.

@Kmet2 daj se zresni pa nabavi en 690 RFR... tistega mogoče ne boš celega skrivil po poti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistga bo ze na dvoriscu hehe... 

Drgac pa itak, vsakemu svoje.... Eni pac pisan pogled, zakaj tok sopat, ampak ce je tranzit pac zagrizes.... Eni bolj eni manj, eni drugace :) Avantura pa na celi poti, tko da Good Luck!!! ?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DinDiin said:

Tistga bo ze na dvoriscu hehe... 

Drgac pa itak, vsakemu svoje.... Eni pac pisan pogled, zakaj tok sopat, ampak ce je tranzit pac zagrizes.... Eni bolj eni manj, eni drugace :) Avantura pa na celi poti, tko da Good Luck!!! ?

TO S MI Z JEZIKA SNEL! Ko 400 kil s 100 na uro kresne u tako jamo kot jih je kmet slikal, nek popusti. 

 

@Kmet2, verižnik včasih opleta ker je po pički dobil gumi blažilc v pestu. Ni nujno, de hudo upliva na vožnjo. 

 

Jest use pisano gledam. Tiste k dirkajo, tiste k šopajo k kmet, tiste k si motor na pol poti pošlejo pa gredo z avjonom, tiste k vozjo 90 skoz naselja, une k vozjo 60 izven naselja....u bistvu zavidam tistim, k se ne vozijo nič, motor pa majo u garaži. Tako, za vsak slučaj, če kdo praša heeh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kmet2

Drugič, k bos sel spet v "tiste" konce, prosim prosim si omisli kej takega (mitraljez lahko ostane za efekt). Zapisal se bos med legende pol, nc prej!

Dnepr k750

old-tricar-three-wheeled-motorbike-with-

 

Ti sam rini dalje, btk in se ne ubadaj z nezazeljenimi komentarji, to govori samo pokroviteljska fovsija ven, ker si ne upajo take stvari speljat (vkljucno z mano, samo meni so to bolj spostovanja vredne stvari). To so podvigi, ki spravijo vecino ljudi iz cone komforta in kakor vemo je to najtezje zapustiti in si postaviti izziv pred nos. Pac ti si norc, k so ga pozabli zapret nekam :P

Marsikomu se zdijo take stvari nesmiselne, sam jaz pravim, ce bi imelo vse smisel bi blo jebeno dolgcajt.

Srecno.

Popravljeno . Popravil axaQ4
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!