Skoči na vsebino

Uzbekistan, Kirgizijstan, Kazahstan by Kmet2 edition.


Kmet2
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

GPS tracker SPOT: klik  geslo: kmetdva

 

Priporočene objave

Da se vrnemo na temo in pogledamo kje se odprava ta dih klati (wawinkaste wawinke wawinkajo):

1387842817_Breznaslova1.thumb.jpg.34c98ca485c21f1042b4990856056fe3.jpg1592889146_Breznaslova.thumb.jpg.1f1f62d42325cc616d51b9404318c157.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bljak :P

ampak ko se zvrneš zna bit fajn :D

 

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S temi kravami in 130kg+, se ne rine v kraje, ki so namenjeni za Enduro motorje. In btw. Hondine Afrike ne bi polomili ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, gift pravi:

S temi kravami in 130kg+, se ne rine v kraje, ki so namenjeni za Enduro motorje. In btw. Hondine Afrike ne bi polomili ?

jp, pa Versisa tut ne :P

Vse se da zlomit, vse.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Snečer pravi:

plavalne kape? :) no za levega

Edini k ma lase?

Zakaj me garmin tak jebe Snečer?

Neuporaben je, on bi mene vozil okrog riti v žep.

Na karto morem.

Prav pokaže ko si blizu cilja, drugače boga mati....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

image.thumb.png.7c944d25c582741f4fcd8d3809f24d51.pngpo Tadzikistanu jutri, brezhibno na PCju.

340km, 4 točke

Citiraj

Andijan-zahod
Syr Darya
Angren
Taškent

če skopiram na mojega Oregona, isto brezhibno

kolikor vem, imaš na zumu izogibanja v redu nastavljena, kaj pa ona dva, saj imata isto ruto, točke, jima tudi nagaja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snečer, prebral sem kar pišeš. Pogledal kaj imaš na svojem profilu, videl tvoj blog. Imaš v svoji arhivi razen Grossglocknerja še kaj? 

Glede na tvoje pripombe in teoretiziranje bi človek pričakoval, da imaš za seboj najmanj pot okoli sveta? 

Ali je tole le kislo grozdje nekoga, ki sam ni sposoben odpeljat niti ene resne poti?

Veliko je izletnikov, ki sami ne gredo na dolge poti, ampak samo ti tako cinično in žaljivo pišeš o Kmetu.

Za seboj imam 60 zastavic držav (evropskih poti po dolini Loare in podobno v to ne štejem), pa mi ne pade na misel, da bi tako žalil nekoga, ki vendarle dela nekaj kar ti v življenju ne boš.

lp

bv

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Bojanv pravi:

Snečer, prebral sem kar pišeš. Pogledal kaj imaš na svojem profilu, videl tvoj blog. Imaš v svoji arhivi razen Grossglocknerja še kaj? 

Glede na tvoje pripombe in teoretiziranje bi človek pričakoval, da imaš za seboj najmanj pot okoli sveta? 

Ali je tole le kislo grozdje nekoga, ki sam ni sposoben odpeljat niti ene resne poti?

Veliko je izletnikov, ki sami ne gredo na dolge poti, ampak samo ti tako cinično in žaljivo pišeš o Kmetu.

Za seboj imam 60 zastavic držav (evropskih poti po dolini Loare in podobno v to ne štejem), pa mi ne pade na misel, da bi tako žalil nekoga, ki vendarle dela nekaj kar ti v življenju ne boš.

lp

bv

 

pa smo spet tam

a ti misliš, da je kakšna to referenca, če natolčeš na tisoče kilometrov tranzita, da se potem pelješ po par hribčkih in jamraš kak si vse polomil, da te vse boli itd., da si videl, sneg, blato... (lokalci pa vsak dan tam z razdrapanimi vozili)

tam je en napisal, da je malo ljudi, ki se peljejo do Kijeva v enem kosu... 

to so neverjetne reference? za koga, se dobi kakšna nagrada? če se pa lahko pripelješ v Kijev npr. normalno pač ne v enem dnevu, ampak lepo na easy, nič ne uničiš in prideš "spočit". 

kmeta nisem nikjer žalil, lahko pa komentiram takšen način izvedbe "izleta", ki mi pač ni všeč, da ruknem 10.000km sila puste pokrajine (kar so švabi trdo izkusili), da nekam pridem, vmes vse uničim, material za pisanje pa dobim zaradi "lastne" izvedbe in ne zaradi naključij

tisoče ljudi se vozi v Azijo, to ni več noben ekskluziva

njemu pač tako paše, ker se rad vozi na takšen način, verjetno če ne bi bil omejen s časom, bi drugače zastavil, no, še dlje bi se peljal :) 

pa kaj če imaš 60 zastavic držav? kaj bi rad s tem povedal, res ne razumem

danes je svet globalen, vse je komercialno, za keš maš vse

https://www.bookmotorcycletours.com/all/d/asia-and-oceania/kyrgyzstan?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaignid=1380970473&utm_contentid=57652138769&utm_term=%2Bkyrgyzstan %2Bmotorcycle %2Btours&utm_category=Motorcycle&aid=1362&gclid=EAIaIQobChMI8_bU_P2C4wIVCgHTCh1_WQLKEAAYASAAEgILM_D_BwE&gclsrc=aw.ds

po moje je še edino neodkrito kakšna vožnja po Antarktiki ipd. si bil tam, imaš zastavico? nimaš...samo Prosen jo ma od tam :) 

vozil si se po državah, kamor lahko vsak pride, ki ima čas in denar ali v obratnem vrstnem redu pa še zanimat ga more

mene motor več kot 10 dni ne zanima (dolgcajt), zanima pa me narava, znamenitosti itd.

peljali so se npr. mimo Bajkonurja in videli tablo, v zapisu se je celo pojavilo ime kraja Bajkanur...ja bajke, tak je to...ki si bil majster? tam sem bil xy...kak je blo, kaj je za videt?...ne bom ti pravil prva liga, itak ne vem, smo ponoči vozili pa šraufali nonstop... (primer)  (klik, klik pa bi bookirali za prave peneze ogled zadeve...verjetno ni cajta, tak je to).

in zato se ne sme pokomentirat take vožnje?

pa da napišem, da zakaj se jamra, če se vozijo po cestah in da jih ovirajo neprimerno motorji...bi se barem neke nastanili pa runde delali olajšani balasta

kaj pa ti komentiraš? v r..lezeš pa se klanjaš, ko neki hlapec, v čem je fora?

če misliš, napiši kakšne uporabne podatke, taka malikovanja pa so smešna.

p.s.

tudi grossglockner je treba znat "odpeljat", večina še pred lastnim vhodom ne pozna zadev, ampak nekaj samo pomeni, da se pelješ predaleč in potem prodajaš knjige, potopisna predavanja...samo še en v kopici ostalih...

nasproti mu idi, boš mel za referenco da si večkrat prevozil te države

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snečer pravi:

pa smo spet tam

a ti misliš, da je kakšna to referenca, če natolčeš na tisoče kilometrov tranzita, da se potem pelješ po par hribčkih in jamraš kak si vse polomil, da te vse boli itd., da si videl, sneg, blato... (lokalci pa vsak dan tam z razdrapanimi vozili)

tam je en napisal, da je malo ljudi, ki se peljejo do Kijeva v enem kosu... 

to so neverjetne reference? za koga, se dobi kakšna nagrada? če se pa lahko pripelješ v Kijev npr. normalno pač ne v enem dnevu, ampak lepo na easy, nič ne uničiš in prideš "spočit". 

kmeta nisem nikjer žalil, lahko pa komentiram takšen način izvedbe "izleta", ki mi pač ni všeč, da ruknem 10.000km sila puste pokrajine (kar so švabi trdo izkusili), da nekam pridem, vmes vse uničim, material za pisanje pa dobim zaradi "lastne" izvedbe in ne zaradi naključij

tisoče ljudi se vozi v Azijo, to ni več noben ekskluziva

njemu pač tako paše, ker se rad vozi na takšen način, verjetno če ne bi bil omejen s časom, bi drugače zastavil, no, še dlje bi se peljal :) 

pa kaj če imaš 60 zastavic držav? kaj bi rad s tem povedal, res ne razumem

danes je svet globalen, vse je komercialno, za keš maš vse

https://www.bookmotorcycletours.com/all/d/asia-and-oceania/kyrgyzstan?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaignid=1380970473&utm_contentid=57652138769&utm_term=%2Bkyrgyzstan %2Bmotorcycle %2Btours&utm_category=Motorcycle&aid=1362&gclid=EAIaIQobChMI8_bU_P2C4wIVCgHTCh1_WQLKEAAYASAAEgILM_D_BwE&gclsrc=aw.ds

po moje je še edino neodkrito kakšna vožnja po Antarktiki ipd. si bil tam, imaš zastavico? nimaš...samo Prosen jo ma od tam :) 

vozil si se po državah, kamor lahko vsak pride, ki ima čas in denar ali v obratnem vrstnem redu pa še zanimat ga more

mene motor več kot 10 dni ne zanima (dolgcajt), zanima pa me narava, znamenitosti itd.

peljali so se npr. mimo Bajkonurja in videli tablo, v zapisu se je celo pojavilo ime kraja Bajkanur...ja bajke, tak je to...ki si bil majster? tam sem bil xy...kak je blo, kaj je za videt?...ne bom ti pravil prva liga, itak ne vem, smo ponoči vozili pa šraufali nonstop... (primer)  (klik, klik pa bi bookirali za prave peneze ogled zadeve...verjetno ni cajta, tak je to).

in zato se ne sme pokomentirat take vožnje?

pa da napišem, da zakaj se jamra, če se vozijo po cestah in da jih ovirajo neprimerno motorji...bi se barem neke nastanili pa runde delali olajšani balasta

kaj pa ti komentiraš? v r..lezeš pa se klanjaš, ko neki hlapec, v čem je fora?

če misliš, napiši kakšne uporabne podatke, taka malikovanja pa so smešna.

p.s.

tudi grossglockner je treba znat "odpeljat", večina še pred lastnim vhodom ne pozna zadev, ampak nekaj samo pomeni, da se pelješ predaleč in potem prodajaš knjige, potopisna predavanja...samo še en v kopici ostalih...

nasproti mu idi, boš mel za referenco da si večkrat prevozil te države

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijazno sem te opozoril na zadevo ki me moti. Prav, če misliš tako.  Rad bi naravo? OK, si slišal na Altaju, ko se gremo foto lov na orle? Pantanal, kjer se opazuje piranje in krokodile? Reko >Bstrajo, kjer se lovi lososoe? Nobena od teh zadev ni komercialna, ampak o teh zadevah ni bilo debate. 

Sploh veš kje so ti kraji? Ne, antarktika ni ekskluziva, ker je prazna. Ravno tisti predel je samo zgodba denarja. 

Včasih sem nekaj pisal tu gor. pa spet kar nekaj časa ne bom več, ne vidim smisla tekmovat s tvojim načinom pisanja. Mislim, da si zgrešil portal.

 

lp

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je vse komercialno, za denar te pripeljejo, kamor hočeš, ti nastavijo živali in pokaš, maš spremljevalno ekipo, samo kašljaj pa bo

ne poznam tvojih prispevkov, verjetno če butnem, da je bilo z bmwjem, bo jackpot

jaz sem ti tudi prijazno odgovoril

p.s.

ja, tudi antarktika je dosegljiva s potniško križarko...

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, Snečer said:

njemu pač tako paše, ker se rad vozi na takšen način, 

Torej veš, ampak vseen trolaš do onemoglosti. Res te ne štekam. K d bi jest padu na rokomet forum,  in jim razlagal, de je metat žogo bez veze, ker jo brcneš hitrej, dlje leti in še plače so bolše. Fucbal je tha thing! 

Grozn si. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti je cilj norčevati se iz ljudi, ki počnejo kar jim je všeč in to tebi ne škodi, izvoli. Mene to ne zanima.

Sem zaključil.

lp

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Snečer pravi:

zdaj niste po ruti vozili, ne bi vedel, kaj maš narobe kliknjeno, izogibanje kakšno

od točke do točke ne zna? 

karte pravilno. vklopljene? 

So sam nisem uvozil, potem skontal...hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!