Skoči na vsebino

Uzbekistan, Kirgizijstan, Kazahstan by Kmet2 edition.


Kmet2
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

GPS tracker SPOT: klik  geslo: kmetdva

 

Priporočene objave

samo šalim se:

 

Mal me čudi, kaj počnejo na Ekoislamski banki :P

investicije v EKO sklade, al dvigujejo denar iz recikliranega papirja? :P

883367472_Breznaslova.thumb.png.b4872279f6538d9a801bd21aa586dea8.png

2130162141_Breznaslova.thumb.png.e1d3e47c57af37d4901032f6d878ac46.png210298312_Breznaslova1.thumb.png.3ab1aca984f0ff5b96f5ddb97af6e075.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DinDiin pravi:

Hudo! 

Kaj je blo, da je fliknil na desno? 

Zlomil se je centralc? ze drugič grrrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer sedaj ne vozijo po planu

se nameravajo spustiti v neke hude prelaze, tako da bo morda celo kakšen presežek, prvega na 3800 so že dosegli

image.thumb.png.51fd4cd071a8dc3e4a4ffe85665f0cb1.png

image.thumb.png.6b8d9b8df5ac6f1b71d77c6c07008ebd.png

PR

oz že obračajo dol

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

sicer sedaj ne vozijo po planu

se nameravajo spustiti v neke hude prelaze, tako da bo morda celo kakšen presežek, prvega na 3800 so že dosegli

image.thumb.png.51fd4cd071a8dc3e4a4ffe85665f0cb1.png

image.thumb.png.6b8d9b8df5ac6f1b71d77c6c07008ebd.png

PR

oz že obračajo dol

za lažje razumevanje nas ostalih, klapa se trenutno giblje skoraj kot po Himalaji, hudo, to bodo nore fotke (po mojem mora bit kr jeba)636940519_Breznaslova.thumb.png.6e8fbf9229a1a5e9003bf8bee080bcb5.png

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

Himalaje jaz ne bi omenjal, tam je prelaz še 2000m višji :) 

 

vse kar je višje kot Mangart je za nas Himalaja :P

zakaj misliš da so obrnili?, neprehodno, ali si tak ruto zarisal? Ker kot vidim se vračajo.

264923196_Breznaslova.thumb.png.27bafaa061a94b288a05517681c714b3.png

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak, foušš...na gugl earth se lepo vidi, kje so bili.

 

Brez naslova.png

Brez naslova1.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lohk nehaš Kmetu u ret lezt. Dej pust, da še on kej napiše. Se mu boš že opraviču, k bo dam pršu, da si ga zajebavu.

No evo, zdej bo pa še name hud. Se bomo mogl v vrsto postavt, da jih nav kakšen 2x fasu. :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, skalar36 pravi:

A lohk nehaš Kmetu u ret lezt. Dej pust, da še on kej napiše. Se mu boš že opraviču, k bo dam pršu, da si ga zajebavu.

No evo, zdej bo pa še name hud. Se bomo mogl v vrsto postavt, da jih nav kakšen 2x fasu. :jezik:

pa kje je spet problem?

Če je moteče, bom izbrisal, ampak, ok, povej, kaj je narobe?

.Mogoče nekaterim, res ne potegne kaj pomeni "interaktivnost", vendar sem že napisal kje je štos v realno časovnem spremljanju odprave.

Potopis je lepo prebrat, ampak se je že zgodilo in spremljaš neko zgodbo, če pa trenutno gledaš, kje se klatijo in kaj počno, je pa vsaj meni bolj zanimivo in ja...slike ter pričevanje udeležencev bo potem povedalo kaka je realnost, tisto kar pa mi trenutno gledamo in spremljamo je pa fikcija...in meni je všeč, mogoče nekaterim ni, pa dajte se jasno in glasni izjasnit.

ps. zajebaval nisem nobenega, tako da ne vidim neke potrebe po pogrevanju starih štorij :P

in če ti povem, zakaj nekaj objavim: ker me fascinira, kje so, kaj gledajo, mogočna gorovja, ter komaj čakam vtise, ki jih bo objavil, če je to zate lezenje v rit, pa naj bo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sm se pohecu, mal je pa res. Fajn je k kmet kej napiše. Sploh k ma dobr smisu za pisanje in humor.  Sam vsi drugi smo nabil par strani, kmet pa par prispevkov.  Takoj k je tema modra pogledam kaj je... Pa spet en k iz domačga naslonjača gleda gogleearth. Pol sm pa razočaran. :jezik:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, skalar36 pravi:

Mal sm se pohecu, mal je pa res. Fajn je k kmet kej napiše. Sploh k ma dobr smisu za pisanje in humor.  Sam vsi drugi smo nabil par strani, kmet pa par prispevkov.  Takoj k je tema modra pogledam kaj je... Pa spet en k iz domačga naslonjača gleda gogleearth. Pol sm pa razočaran. :jezik:

potem beri FB in pusti MS. Tema bo, ko bo končan trip počiščena, je že objavljeno, do takrat, pa lahko sodelujemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si “mozoljčke” dal na hladno???

Hladni obkladki res pomagajo! Preverjeno ??

Srečno pot še naprej ;)

 

747E2ECE-01EB-4BB3-BD77-089E22822B13.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

potem beri FB in pusti MS. Tema bo, ko bo končan trip počiščena, je že objavljeno, do takrat, pa lahko sodelujemo.

Nimam FB, pa nikol ne bom imel

  • Všeč mi je 2
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DAMI34 said:

 

Stari, ti nardis 8000km zato de prides u vukojebino?  A ni isto ce gres k familiji na obisk, u Kocevje?  :hmm: 

11 minutes ago, skalar36 said:

Ker ne rabim svoje samozavesti krepit preko FB. 

Tist je instagram :lol1: 

Cist resno. FB je lahko povsem koristna komunikacijska platforma. Obsedence, kretene in norce pac das na mute. Folk objavla 70% manj kot 10 let nazaj.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!