Skoči na vsebino

Električni skiro


smasher

Priporočene objave

pred 59 minutami, franc pravi:

E skiroji, na žalost, zelo negativno vplivajo na splošni vtis (pa so zaenkrat še v manjšini) . Potem pa imaš dve vrsti "zgag" (ne glede na vrsto prevoza) . Eni (zavestno) kršijo vse, ampak so vsaj motorično toliko na nivoju, da ne ogrožajo ravno vseh okoli sebe. Potem pa imaš izgubljene "kure" (obeh spolov) , ki tavajo okoli in nikoli ne veš kaj bodo naredili. Ko se vreme poslabša in se sezona "zaključi" , se zadeve bistveno izboljšajo (ne vem pa kako bo sedaj s temi E-zgagami, jih bo vreme pregnalo ali ne) .

lp

enako je z motoristi... vsaj tako pravijo avtomobilisti ;)  .... jaz pa pravim, da je kaos pri pešcih, kolesarjih, skirojistih, skuteristih, mopedistih, motoristih in avtomobilistih... edino piloti se še nekako držijo svojih pravil :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, maus pravi:

... edino piloti se še nekako držijo svojih pravil :P 

.... tudi oni so navadni ljudje... z vsemi hibami, ki ste jih opisal zgoraj.

...primer zadnjič pri nas na letališču.... se pilot ni držal protokola...ko pristane, pride do mene in me napizdeva 300 na uro, kako sem ga ogrozil ...a na koncu ugotovimo, da se on ni držal protokola, kar je naknadno tudi priznal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!