Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Buschi
      Pa ne vem no, če je tole motoštos...taprav dec ve, da okrogle in starejše so tiste prave. Kost in koža je za psa!
    • jskrablin
      Če jih obvežeš vračati stroške specializacij bojo lihtako šli. Par let malo na knap pol pa dosti boljše kot v domovini. Računati zna vsak, če je medicino naredil. To je realnost Slovenistana. p.s. s povprečno plačo al pa malo nad njo se ni za hvalit, ker je povprečna plača v Slo kr švoh. 2x povprečna plača in gor se lahko reče da je ok. Sam folk naj rajš še kr naprej voli za politikante, ki silijo minimalca pa povprečje skupaj. In jamrajo kako nimajo za burek. Želeli ste, zapravljajte.  
    • smasher
      Ma sej naredi kar češ, sem samo povedal zakaj se jih mogoče ne da dobit na telefon. Sam morem rečt da nisem nikoli kaj dosti pri njih kupoval.
    • nejc74
      iz članka zgoraj, kaj pocnejo Slovenci: "Zaradi težjih delovnih razmer se zdravstveni delavci raje zaposlujejo v primarnem zdravstvu, zaradi bližine meje z Avstrijo pa odhajajo tja." kaj počnejo Avstrijci: "V iskanju dobrih praks so se obrnili tudi na partnerske bolnišnice. V dunajski bolnišnici so jim pojasnili, da kadrovske težave rešujejo s pomočjo medicinskih sester iz Azije, za katere organizirajo prihod, namestitev, tečaj nemškega jezika in druge ugodnosti." Ce zelis ohraniti strokovne in usposobljene, jim moraš ponuditi primerne delovne pogoje. Ce uvazaš tuje, jih naučiš jezika. *Tolerance se pa hitro nalezejo od so-državljanov.* *samo ta stavek je napisan ironično, v rahlo poučnem tonu 😘
    • ligenjček
  • Similar Content

• Printable
      By Printable
      Zanima me naslednje včeraj sem se pripeljal s scoooterjem domov in ga dal v garažo ter ugasnil motor danes pa ne vžge na tipko je neodzivna skratka akomulator je vredu prav tako varovalka pri akomulatorju na nogo vžge ter na daljinca tudi vžge in vgasne na tipko pri balanci pa ne kot,da je nekaj zablokiralo .
      Zanima me sledeče kaj bi bil vzrok nedelovanju oz.vžigu na tipko za zagon ker do sedaj je delovalo kot sem omenil danes ga hočem vžgati pa ne duha ne sluha o zagonu kot da bi nekje zablokiralo.
    • krucefiks
      By krucefiks
      Sem lastnik električnega skuterja GOVECS 1.2. Skuter omejuje maksimalno hitrost tako, da nenehno nekaj bremza - zavira. To se odraža kot stalno trokiranje - cukanje motorja, kar me blazno moti. Ali je slučajno kdo izvedel že kako predelavo in se te lastnosti skuterja znebil ?
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!