Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• RobiRoberto
      Ko bo pitjee v Bar Valdoltra 111 % sigurno , in ko mi bo strokovnjak iz MMV odstranil blokado, da bo potem letela vsaj 125 km/h ...   Imam zelooo močna domišlija ...        
    • maus
      LAhk da bo, lahk pa da nAU
    • MiNa
      Sem vozil 750 in 850 (praktično enak motor kot 900). Imam pa predhodnika (700) čeprav so na predstavitvenih "reklamah" opevali novega kot, da so iznašli toplo vodo. Še vedno pa je dvocilindraš (ima dve izravnalne gredi) za zmanjševanje (kompenziranje) vibracij. Seveda se še vedno čutijo. Meni so všeč in mi niso moteče težko bi rekel, da je to kaj kroničnega . Tudi karakter agregata samega je nekaj drugačen, ker imitira V90 motor zaradi 90 stopinjske glavne gredi in zaporedja vžiga. Podobne agregate ima tudi Yamaha CP in še nekaj se jih najde... Sicer pa pojdi preizkusit sigurno imajo kakšnega testnega kje...
    • VS800
      LAhk, dau repaLA
    • maus
      Se dogaja, da preprodajalci kupijo motor od aktualnega lastnika, malo priredijo in ga prodajo za mal dražje ... če nisi dovolj hiter
  • Similar Content

• Printable
      By Printable
      Zanima me naslednje včeraj sem se pripeljal s scoooterjem domov in ga dal v garažo ter ugasnil motor danes pa ne vžge na tipko je neodzivna skratka akomulator je vredu prav tako varovalka pri akomulatorju na nogo vžge ter na daljinca tudi vžge in vgasne na tipko pri balanci pa ne kot,da je nekaj zablokiralo .
      Zanima me sledeče kaj bi bil vzrok nedelovanju oz.vžigu na tipko za zagon ker do sedaj je delovalo kot sem omenil danes ga hočem vžgati pa ne duha ne sluha o zagonu kot da bi nekje zablokiralo.
    • krucefiks
      By krucefiks
      Sem lastnik električnega skuterja GOVECS 1.2. Skuter omejuje maksimalno hitrost tako, da nenehno nekaj bremza - zavira. To se odraža kot stalno trokiranje - cukanje motorja, kar me blazno moti. Ali je slučajno kdo izvedel že kako predelavo in se te lastnosti skuterja znebil ?
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!