Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Similar Content

• Dr_Jakob
      By Dr_Jakob
      Hej.

Na forumu že dolgo nisem zasledil kake ultra pametne teme za začetnike, oz. za izboljšanje kvalitete življenja za vse nas.

Prvi dve ideji bom dal jaz;

1. Čepki za ušesa. Ne nujno zaradi vožnje, ampak tudi pri spanju na motozboru, v hotelu, v kampu strašno pomagajo. Sosed žaga drva, drugi sosedi pijejo in feštarijo do jutra, ti pa zmatran in rabiš spanje. Rešitev so čepki. Cca 2€ pa mirno spiš celo noč.

2. V nepremočljivo plastično vrečko daš cca 100€ in pod zic, med orodje ali pa v prvo pomoč. Pride še kako prav, ko poči guma, zmanjka denarja  za podkupit policaje (sej ne da bi to kdaj delali), ko se nenadoma nad tabo odpre nebo in rabiš nekje prespat. Za 100€ dobiš vredu sobo, nekaj za pod zob, 100€ zna tudi zrihtat kako poceni rabljeno gumo, staro verigo ali pa osnovni servis mopeda/vleko.
    • glazuna
      By glazuna
      Je kdo, ki bi se peljal bolj lahkotno in ne sportski stil polaganja ovinkov, tako bolj po omejitvah, morda na ravnini malo stisnit?
      Povdarek na daljših turah, ne le čez Rakitno pa Planino ampak na razne zanimive točke, kraje po neutrujajočem tempu.

• Klemc Kustrle
      By Klemc Kustrle
      Živjo, imam par vprašanj za vas... Skratka čez 1 leto bom naredil izpit za do 125ccm (A-1) kubične motocikle. Zanimajo me sledeče stvari:
      -cena izpita
      -razlika v porabi med 2 in 4 taktnimi motorji
      -razlika v pospeških med 2 in 4 taktnimi motorji
      -razlika v končni hitrosti med 2 in 4 taktnimi motorji
      -razlika v ceni med 2 in 4 taktnimi motorji
      -razlika v moči med 2 in 4 taktnimi motorji
      -vglavnem nasploh kakšne so razlike med 2 in 4 taktnimi motorji
      Hvala za odgovore 
    • raxig
      By raxig
      Lep pozdrav,

Mene zanima glede izpita,
      star sem 15,6 (avgusta imam rojstni dan), in me zanima kako je sedaj z izpitom, če še je vedno isto da lahko greš delat izpit pri 15,5 letih za 125ccm seveda, in kdaj ti ga izdajo, če še nisi star 16
      koliko je kaj cena izpita, 
      katera je najboljša avtošola v okolici celja,
      in nasplošno o izpitu.

Zanima me še pa sledeče:
      imam naštudiranega KTM Duke 125, ampak me zanima če je to vredu motor za čistega začetnika(parkrat sem se pelu z 125ccm krosom(kitajc)), in pa za malo bolj močnejšega človeka kot sem jaz
      kako je z opremo,
      in če se splača kupovati rabljen 125ccm motor ali nov

Hvala za odgovore
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!