Skoči na vsebino

Ugodno/poceni motoriranje


smasher

Priporočene objave

Brezveze, denar je za to, da se ga zapravi. A si predstavljate kako kreganja bo to, ko boste šli pod rušo in bodo vsi mogoči "sorodniki" prilezli na plano? In to taki, ki so vas nazadnje videli na obhajilu leta 1985. In če bodo videli, da ste jim pustili prazen račun, se bodo hitro pobrali nazaj od koder so prišli. Tak da denar iz štunfa in hitro nabavit motor. :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, motozajebant said:

in to, kar je on pri 17ih naredil, lahko tudi pri 50ih... moras biti človek za to, če nisi, tudi pri 17ih ne bos sel na tak trip... 

 

Ja. Drzi. Ampak, jez sm pr 20 sel, danes ne vec. Pa ne de bi se pogospodil. Z veselem spim u sotoru in jem ob cesti s kamp kuhalnika. 

Point je, de mors met higienski minimum narejen. Met mors izpit. Met mors motor. Opremo. Cas. Pol sele pride u igro za pohajanje potrebnih par cekinov.  In ce je ze brez motorja jeba iz mesca v mesec? A ima smisel?  Birokracije se ne da cenkat. Izpit in varno vozno je treba placat. Motor mora cez tehnicni. Mora bit zavarovan, placana more bit taksa za prometno infrastrukturo, in upravni postopek podaljsanja registracije. 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Joker pravi:

 

Verjamem! Tudi meni ne bi, če bi bil pol metra manjši, kot sem... :lol1:

Verjetno smo se v nedeljo srečali na Predmeji...šele, ko sem šel mimo sem pomislil, da bi to znal biti Joker, ker tako "opaznega" motorista se ne sreča ravno pogosto? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, J.a.m.e.s said:

Brezveze, denar je za to, da se ga zapravi. A si predstavljate kako kreganja bo to, ko boste šli pod rušo in bodo vsi mogoči "sorodniki" prilezli na plano? In to taki, ki so vas nazadnje videli na obhajilu leta 1985. In če bodo videli, da ste jim pustili prazen račun, se bodo hitro pobrali nazaj od koder so prišli. Tak da denar iz štunfa in hitro nabavit motor. :D 

:D 

 

vsi mam preuc dnara. Tolk ga mamo, de ga nonstop drugim dajemo  :D

 

Zame dosta te teme. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

Verjetno smo se v nedeljo srečali na Predmeji...šele, ko sem šel mimo sem pomislil, da bi to znal biti Joker, ker tako "opaznega" motorista se ne sreča ravno pogosto? :hmm:

:OK:

Res sva se peljala čez...

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, motozajebant pravi:

@DAMI34 ti za dvodnevni izlet porabiš 220 EUR (no, 210, sam računat ne znaš :) )... lej, molotov za 6500 km, 16 ali 17 dni..... 400 eur  :)  torej, se da "jeftino" :)

 

Kar nej špara :)

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm porabu za 14 dnevni izlet za cca 320 € goriva in okoli 600 € v gotovini .... cca 4100 kilometrska pot - Slovenija - Avstrija - Češka - Poljska - Litva in nazaj ... veliko ogledov muzejev, znamenitosti in bogato obložene mize ... ;)

včasih pa samo do paklenice in nazaj .. cca 600 km porabim 300 € +  in to brez kazni ;)

odvisno od družbe :P 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa se nebi vi "tastari", ki st začel motorirat pred 1990 mal zamenjal hobi. Kakšni balinčki, tarot... da daste še nam tamladim mal več prostora na cesti. Da ni taka gužva.Sej tko al tko, ste rizična skupina tm okol 60ih..,

Penzion. Motoristični. 

 

.:jezik::ninja::whistle:

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, motozajebant pravi:

Res je, 9 let nazaj... ampak, je bilo takrat res tolk vsr cenejs ko danes? Pristejva se 100eur za dansnji čas.... 

 Vem, z leti ratujes bolj zahteven, vec komforta... ampak, v temi niso leta specificirana :)

in to, kar je on pri 17ih naredil, lahko tudi pri 50ih... moras biti človek za to, če nisi, tudi pri 17ih ne bos sel na tak trip... 

Ma ni čist tako.

Če si zdrav in nepoškodovan se da vse.

Sam imam zjebano od hrbtenice naprej.

Goniš 1000-2000km pol naj pa šotor postavljam.

Zjutraj me sam še hijab postavi na noge?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kugelschreiber pravi:

 

Ja. Drzi. Ampak, jez sm pr 20 sel, danes ne vec. Pa ne de bi se pogospodil. Z veselem spim u sotoru in jem ob cesti s kamp kuhalnika. 

Point je, de mors met higienski minimum narejen. Met mors izpit. Met mors motor. Opremo. Cas. Pol sele pride u igro za pohajanje potrebnih par cekinov.  In ce je ze brez motorja jeba iz mesca v mesec? A ima smisel?  Birokracije se ne da cenkat. Izpit in varno vozno je treba placat. Motor mora cez tehnicni. Mora bit zavarovan, placana more bit taksa za prometno infrastrukturo, in upravni postopek podaljsanja registracije. 

 

To moraš imeti tudi pri 17ih, 25ih, 50ih, itd.... :) 

pred 17 minutami, Kmet2 pravi:

Ma ni čist tako.

Če si zdrav in nepoškodovan se da vse.

Sam imam zjebano od hrbtenice naprej.

Goniš 1000-2000km pol naj pa šotor postavljam.

Zjutraj me sam še hijab postavi na noge?

Sem napisal, da moraš biti človek za to... volja in zdravstveno seveda :) Če si zdrav in nepoškodovan se da vse..a če nisi človek za šotor in prehranjevanje ob cesti, pol se ne da in greš lepo v hotel :) Ti pač bi, sam ne moreš, ker si kripl bataljon :jezik:

No, ampak, ti si itak razred zase... ti ne moreš šparat na motorju... že sam ko prideš s potovanja, da motor spraviš v red, rabiš celo bogatstvo :lol1:

Sej veš kako je rekel un v filmu: I ja bi da karam Vesnu Zmijanac al neide :lol1:

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, motozajebant pravi:

Če si zdrav in nepoškodovan se da vse..a če nisi človek za šotor in prehranjevanje ob cesti, pol se ne da in greš lepo v hotel :) 

prjatu .. če ne nadješ lokacije, kamor si namenjen in se zgubiš, pol pač prespiš kjer rata tema ... no ja .. če si bliz Ljubljane se pa vrneš domov... če do tja najdeš :P

:lol1:

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

prjatu .. če ne nadješ lokacije, kamor si namenjen in se zgubiš, pol pač prespiš kjer rata tema ... no ja .. če si bliz Ljubljane se pa vrneš domov... če do tja najdeš :P

:lol1:

 

Zato mam jaz skoz na standby-u en app v Ankaranu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

 in okoli 600 € v gotovini .... cca 4100 kilometrska pot - Slovenija - Avstrija - Češka - Poljska - Litva in nazaj ... veliko ogledov muzejev, znamenitosti in bogato obložene mize ... ;)

Ne verjamem. Priznaj, kdo te je še sponzoriral. Šlo bi, če so te dajal na ležišče za otroke.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Tedybear pravi:

Ne verjamem. Priznaj, kdo te je še sponzoriral. Šlo bi, če so te dajal na ležišče za otroke.?

Bilo nas je pet, tako da imam še žive pričevalce :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem ugotovil da motoriranje spljoh ni poceni, ko sem se na mestu na parkirišču zvrnil po tleh ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

?Bilo nas je pet, tako da imam še žive pričevalce  

Sej sem vedu. Družinski paket, ti pa špilaš najmlajšega u familiji. Izi ko pasulj.:ras:

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Tedybear pravi:

Sej sem vedu. Družinski paket, ti pa špilaš najmlajšega u familiji. Izi ko pasulj.:ras:

pa da nauš verjeu, da sm biu js res najmlajš :lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Kremenčkovi said:

Ma kdo sploh razume folk ?!

 

Sevede te razumem(o). In meni je popolnoma jasno da se da neizmerno uzivati tudi z motorji za malo denarja. Tako, kot obstajajo tudi motoristi po dusi z drazjimi stroji.   Kot sem rekel, motorist z duso se rad vozi. Spostuje podobno mislece in ne kaj vozijo. In to velja za obe skrajnosti. Tudi moj motor, je postal realnost zaradi odrekanj in varcevanja. Ampak to ni pomembno. Ce bi bila kriza, bi imel in uzival z drugim motorjem. Sigurno! Zato pravim, da motoristom po dusi ni vazno kaj kdo vozi. In se vozijo sami in z vsemi. Motoristi po statusu, se pa vozijo vecinoma samo med sabo, je videti precej takih skupin na cesti... Meni je v skupini vazen samo clovek. Ne kaj vozi. Ne kaj si lahko privosci.   Samo kaksen je...

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, jvalant pravi:

Sevede te razumem(o). In meni je popolnoma jasno da se da neizmerno uzivati tudi z motorji za malo denarja. Tako, kot obstajajo tudi motoristi po dusi z drazjimi stroji.   Kot sem rekel, motorist z duso se rad vozi. Spostuje podobno mislece in ne kaj vozijo. In to velja za obe skrajnosti. Tudi moj motor, je postal realnost zaradi odrekanj in varcevanja. Ampak to ni pomembno. Ce bi bila kriza, bi imel in uzival z drugim motorjem. Sigurno! Zato pravim, da motoristom po dusi ni vazno kaj kdo vozi. In se vozijo sami in z vsemi. Motoristi po statusu, se pa vozijo vecinoma samo med sabo, je videti precej takih skupin na cesti... Meni je v skupini vazen samo clovek. Ne kaj vozi. Ne kaj si lahko privosci.   Samo kaksen je...

 

 

Ne maram ljudi ne skupin.....a to sem še motorist pol?

  • Hvala 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 minutes ago, Kmet2 said:

Ne maram ljudi ne skupin.....a to sem še motorist pol?

Ne vem... nisem poklican zato, da bi ocenjeval nekoga. Samo pravim kako jaz vidim motoriranje. In tudi  tebi je verjetno en drek mar, kaj si jaz mislim o tebi  ;)

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, jvalant pravi:

 In tudi  tebi je verjetno en drek mar, kaj si jaz mislim o tebi  ;)

Napiš, pa bomo vidl :jezik:

PS: Dons sm mal žleht. Mal se lohk tud črta. :naughty:

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Ne maram ljudi ne skupin.....a to sem še motorist pol?

Kak motorist neki ?

Ti si en navadn prašn, umazan, prešvican uničevalec 5 letnega razvoja. ?. Edin ki te res obrajtajo so serviserji, oz prodajalci rezervnih delov.

Tik pred tem, da te zamrzi še zzs ?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, The Lakl pravi:

 Mladi bi pa lenarili, postopali, kafana, lepe drage cunje, morje... ja- vse se ne da naenkrat, če hočeš biti še motorist. :)

ne vse v isti koš metat ;) za mlade lenuščke ste pa kar precej starši krivi :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, maus pravi:

ampak, ko ti je jasno kaj hočeš, si že dosegel nirvano ... 

jaz še vedno ne vem, ker motor bi meu ... po sili najmanjšega odpora sem pač kupil ninđo, ker je bla glih RR ... ampak ..

res ne vem kaj bi meu, da bi jo mel kot multipraktićno prevozno sredstvo ... zdj pač mam kar mam in iščem idealni motor zase  ... ;) 

kaj pa je bolj idealen motor ko ninđa? :hmm::ninja::ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, ligenjček pravi:

kaj pa je bolj idealen motor ko ninđa? :hmm::ninja::ninja:

Nova ninja,logično...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!