Skoči na vsebino

Adventure trip (by Dr. SPEED)


Dr.SPEED
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Klik na sledilnik trenutna lokacija: KLIK

povezava na sledilnik z zgodovino in potekom: KLIK 

Uporabniško ime: drspeed1
Geslo: drspeed123

Priporočene objave

In je sranje tukaj?zaradi virusa, dostop do pristanišča zavrnjen... Iščemo rešitev, verjetno bomo rabili pooblaščeno osebo, da nekdo v našem imeno ureja vse stvari, se pravi, mi pred pristaniščem, on pa z papirji not in ven... In to, bo dolg? proces, sedaj se začne ADVENTURA?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi kar 2 meseca podljajal na tistile plaži :P

Pa srečno dalje

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

?Costa Rica has declared a State of Emergency in response to the coronavirus pandemic, President Carlos Alvarado announced Monday afternoon.The country will shut down its borders to foreigners and non-residents starting 11:59 p.m. on Wednesday, March 18. The restriction applies to the country’s ports of entry via land, air or sea.Citizens and residents who arrive in Costa Rica will be subjected to a mandatory 14-day quarantine, President Alvarado said.The travel restrictions will continue through at least April 12.?

Matr ej uf, ? drži se !!! Navijamo zate !!!!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Loba pravi:

Costa Rica has declared a State of Emergency in response to the coronavirus pandemic, President Carlos Alvarado announced Monday afternoon.The country will shut down its borders to foreigners and non-residents starting 11:59 p.m. on Wednesday, March 18. The restriction applies to the country’s ports of entry via land, air or sea.Citizens and residents who arrive in Costa Rica will be subjected to a mandatory 14-day quarantine, President Alvarado said.The travel restrictions will continue through at least April 12.?

Nič lepo ne zgleda... Tukaj zaenkrat ni tako hudo, bo pa verjetno prišlo v kratkem

Treba bo pobegnit, moped bo pač ostal tukaj, poslal par povpraševanj... Pa ni odgovorov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, Dr.SPEED said:

Treba bo pobegnit, moped bo pač ostal tukaj, poslal par povpraševanj... Pa ni odgovorov

Kako to mislis?  Abort Abort! Na avjon in v EU? Upam da ti uspe pravocasno. Tukaj se letalisca zapirajo eno za drugim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Dr.SPEED pravi:

In to, je problem☹️iščem, pa slabo kaže...

Po moje si najdi dobro lokacijo in poceni. Tista ob morju mi je všeč. Lahko predvidevaš, da boš kakšen mesec prikovan na lokacijo ali celo več. Seveda spremljaš možnosti vrnitve. Redni leti so odpovedani, izvajajo pa se kao posebni z izmenjavo turistov ampak so redki. Rusi pridejo po svoje in pripeljejo naše turiste. (nekaj takega je mogoče) Upam, da boš imel čim manj zapletov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v evropi se letalisca pocasi zapirajo, ce ti uspe prit nazaj, ti mora uspet v par dnevih.

ce ti bo zacelo zmanjkovat denarja, pa povej, ti zberemo podporo, ti nam pa lepiš slike Kostaricank na plazi :)

btw, malo nazaj sem dobil tole od enega francoza: "It seems that Paris airports will close from March 20 to May 20 during 2 months ..."

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Dr.SPEED pravi:

In to, je problem☹️iščem, pa slabo kaže...

mislim, da je bolje počakat pa spremljat situacijo, da ne obvisiš kjer je še slabše

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, MitcH' pravi:

Po moje ima @DAMI34 prav. ker najverjetneje z letalom ne moreš nikamor.

sej si nisem jest spomnil, tak uradno pozivajo Slovence po svetu. Če ni 100% šansa je bolje počakat. EU ni nič kaj rožnata trenutno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Dr.SPEED pravi:

Ta gre med globoke misli :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Časa imaš zgleda dovolj. Zakaj bi rinil v okuženo Evropo? Brez veze. Najdi si kakšno delo. Kak beach bar al pa whatsoever ... Počaki kakšen mesec, da se situacija umiri, potem pa dalje.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenske državljane, ki bi se radi vrnili v Slovenijo, a jim je to zaradi trenutnih omejitev onemogočeno, pozivamo, naj se registrirajo na naslovu:
https://svvmzz.adapta.si/applicationturist.php
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Minister dr. Logar je posebej poudaril sodelovanja pri organizaciji reševalnih letov za repatriacijo naših državljanov, ki se nahajajo izven EU.   

https://www.gov.si/novice/2020-03-19-videokonferenca-ministra-dr-logarja-z-zunanjimi-ministri-iz-sosednjih-drzav/

pred 1 uro, Kugelschreiber pravi:

@Dr.SPEED, javi se. Dr.Speed javi se.......Prijem. 

pomoje je v izolaciji v kolibi zraven tiste prelepe plaže s kakšno mično 22 letno costaričanko... barva kože njunih otrok zna bit lepa.. :D

a sprejemamo stave a bo froc letnik 2020 ali 2021 ?:P

speed - karkoli imaš namen - naj ti uspe.. srečno :OK:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!