Skoči na vsebino

Adventure trip (by Dr. SPEED)


Dr.SPEED
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Klik na sledilnik trenutna lokacija: KLIK

povezava na sledilnik z zgodovino in potekom: KLIK 

Uporabniško ime: drspeed1
Geslo: drspeed123

Priporočene objave

pred 3 urami, thumper pravi:

pomoje je v izolaciji v kolibi zraven tiste prelepe plaže s kakšno mično 22 letno costaričanko... barva kože njunih otrok zna bit lepa.. :D

a sprejemamo stave a bo froc letnik 2020 ali 2021 ?:P

speed - karkoli imaš namen - naj ti uspe.. srečno :OK:

 

pred eno uro, Dr.SPEED pravi:

Ni počitka... Prvo hiška?

IMG-fe5d8f85dfa498357e6671325fa6a369-V.jpg

Najprej hišica pol pa pičica..

Ok glede na hitro gradnjo odpiram stavnico a bodo hitri froci l.2020 ali l.2021.

Ne mi zamerit...pri nas je kar malce turobno vzdusje..se pa rad pohecam..ce so moji zadnji posti moteci v tej temi jih komot das pobrisat..

 

 

 

 

In ker letnik bodo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bal sem se, da bom zaradi sedanje situacije okrajšan za tvoje objave, vendar vidim, da tebi nikoli ne zmanjka gradiva ...   :OK:

Želim ti predvsem da se ne okužiš, ker če se ti bo uspelo izogniti temu, ne dvomim vate.   :worship:

"Če ga boš kje srečal" se mu izogni vsaj s 3m oddaljenost, ker kljub temu "da je simpatičen", je zelooo neevaren ...   :cry:

Coronavirus-CDC.jpg.5bf3ae7478384c2b5d76d0111bc76a27.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pametna odločitev, pa čimveč objav, četudi gojiš kake rožice. Sej bo tut ta korona mimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil kar nekajkrat v Kostariki. Vsekakor pri vrhu držav v katerih bi ostal v izolaciji. Saviče in servesa pa čas hitro mine. Upam, da se ti vse dobro izide!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 3/19/2020 at 5:36 PM, Dr.SPEED said:

Ni počitka... Prvo hiška?

IMG-fe5d8f85dfa498357e6671325fa6a369-V.jpg

vidim, da si hitro dobil gradbeno dovoljenje ?

Popravljeno . Popravil Loba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Frenk 67 pravi:

Sem bil kar nekajkrat v Kostariki. Vsekakor pri vrhu držav v katerih bi ostal v izolaciji. Saviče in servesa pa čas hitro mine. Upam, da se ti vse dobro izide!

Servesa je na prvem mestu, včasih kar za zajterk?pojavil se je nov problem, prva okužba v tem mestu, posledično nekatere restavracije zaprte, celo plažo, so zaprli za dve uri?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa si? Nekoga poznam v San Joseju. Tip je poročen z eno najbogatejših Kostaričank. Mogoče lahko kaj pomaga.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Dr.SPEED pravi:

Servesa je na prvem mestu, včasih kar za zajterk?pojavil se je nov problem, prva okužba v tem mestu, posledično nekatere restavracije zaprte, celo plažo, so zaprli za dve uri?

to je pravi trenutek za nabavo hrane - predvsem konzerv in moke- za 3 tedne , mila in sredstev za razkuževanje ter v samoizolacijo.. ribiško opremo imate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, thumper said:

to je pravi trenutek za nabavo hrane - predvsem konzerv in moke- za 3 tedne , mila in sredstev za razkuževanje ter v samoizolacijo.. ribiško opremo imate?

Hope for the best, prepare for the worst.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, thumper pravi:

to je pravi trenutek za nabavo hrane - predvsem konzerv in moke- za 3 tedne , mila in sredstev za razkuževanje ter v samoizolacijo.. ribiško opremo imate?

lačni zihr ne bojo, ena riba na dan odžene zdravnika stran :P

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

lačni zihr ne bojo, ena riba na dan odžene zdravnika stran :P

Morska deklica?polozaj 69...ciscenje orodja ? resno priporocam nabavo zalog.. ce ne drugega je potem kasneje mučno za psiho.

Se dobro da si tako hitro ukrepal in pridobil gradbeno dovoljenje preden se uradi zaprejo..?

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

10 hours ago, Dr.SPEED said:

Kako dolgo bom tukaj, nobeden ne ve, letov ni, iz države ne moreš-meje

z vidika dogajanje tu, bi ti rekle najmanj en mesec, bolj verjetno dva. Samo tok da bos pripravljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi si flaksno in trnke, da ne boš lačen. :) Vidim, da vam ni slabo, bi bilo pa lepše potovati. To so neprecenljivi in nepozabni spomini. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Kupi si flaksno in trnke, da ne boš lačen. :) Vidim, da vam ni slabo, bi bilo pa lepše potovati. To so neprecenljivi in nepozabni spomini. 

Kam naj namočim trnek?do morja ne smem, rek, jezer ni... Nočni ribolov?to bi šlo.

Prej mi je pisal eden Avstrijec, ki je trenutno v Avstraliji, in pravi, lahko kupiš karto za let, kateri ni siguren, da bo izveden, moraš pa si priskrbeti zdravniško potrdilo, da si zdrav, to potrdilo velja 48ur,in če let odpade, moraš vse znova... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Dr.SPEED pravi:

Kam naj namočim trnek?do morja ne smem, rek, jezer ni... Nočni ribolov?to bi šlo.

 

pred eno uro, Scarabeo 500 pravi:

Kupi si flaksno in trnke, da ne boš lačen. :) Vidim, da vam ni slabo, bi bilo pa lepše potovati. To so neprecenljivi in nepozabni spomini. 

speed ... kupite zalog hrane - konzerv , moke , kvas-suh, špageti za najmanj 3-4 tedne.. raje več....ok namest skret papirja lahko letalsko karto vsakič znova opereš in ponovno uporabiš :lol1:

kupi za ribolov- ne verjamem , da se čuvaja v eni kostariki ne da podkupit z minimalnim vložkom , da te spusti na obalo ribe lovit , če si v samoizolaciji... 

kis,olje, nekaj suhega mesa ki zdrži dlje.. vodo če ni pitna..pivo obvezno tud če ni pitno...milo!! razkužilo !!! !!! 

žganjolo tudi za razkuževanje ustne votline!!! 

najbolj nujne in najbolj osnovne življenske potrebščine a v zadostno velikih količinah ! TAKOJ in ne čakajte na ukrepe države! s tem se boste lažje samoizolirali in razvlekli čas..

pa pazte nase .. lp  :OK:

 

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Dr.SPEED pravi:

Kam naj namočim trnek?do morja ne smem, rek, jezer ni... Nočni ribolov?to bi šlo.

Prej mi je pisal eden Avstrijec, ki je trenutno v Avstraliji, in pravi, lahko kupiš karto za let, kateri ni siguren, da bo izveden, moraš pa si priskrbeti zdravniško potrdilo, da si zdrav, to potrdilo velja 48ur,in če let odpade, moraš vse znova... 

Izkoristi noč. :)

Pa res jih je polno na vsaki plaži in to celo z motorji. :)

1792415159_Breznaslova.thumb.png.f8abd6aa2e8b6a8d86d417ee8833cc57.png

 

pred 1 minuto, thumper pravi:

 

speed ... kupite zalog hrane - konzerv , moke , kvas-suh, špageti za najmanj 3-4 tedne.. raje več....ok namest skret papirja lahko letalsko karto vsakič znova opereš in ponovno uporabiš :lol1:

kupi za ribolov- ne verjamem , da se čuvaja v eni kostariki ne da podkupit z minimalnim vložkom , da te spusti na obalo ribe lovit , če si v samoizolaciji... 

kis,olje, nekaj suhega mesa ki zdrži dlje.. vodo če ni pitna..pivo obvezno tud če ni pitno...milo!! razkužilo !!! !!! 

najbolj nujne in najbolj osnovne življenske potrebščine a v zadostno velikih količinah ! TAKOJ in ne čakajte na ukrepe države! s tem se boste lažje samoizolirali in razvlekli čas..

pa pazte nase .. lp  :OK:

 

KO bo že prišel do plaže, se naj vkoplje in tam ostane. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri tebi je ura malo pred tretjo zjutraj. Verjetno loviš ribe. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Pri tebi je ura malo pred tretjo zjutraj. Verjetno loviš ribe. :naughty:

verjetno ravno prebavlja kosilo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!