Jump to content
  • Sign Up
  1. SuNa

SuNa

2. gasperX

gasperX

3. gtgs

gtgs

4. amateur

amateur

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• RobiRoberto
      Raznih možnih nastavitev je "1.000 +" ...   Današnje "tihožitje" by Roberto ...  
    • BlackDoc
      Pazljivo že od Ušnika naprej, prejšnjo nedeljo zvečer je bila kolona 1,6km, čakal sem 45min -  da ne bo kdo nagazil na avto za ovinkom (ker je kolona ko še ni znakov za omejitev/delo na cesti/semafor).
    • motozajebant
      jaz sem bil enakega mnenja. Pa se je lani kolega zaletel v betonski korit pri cca 30kmh... ker ni mislil da je toliko hudo, se je odpeljal. Šel na zavarovlanico, totalka.... in so mu zavrnili izplačilo, ker jim ni omogočil ugotavljati ali je bil alkoholiziran... čudno. Od takrat jaz priporočam da s ekliče policija in se izogne tem neumnostim.
    • Joker
      Do sedaj sem zvozil 6 ali 7 setov TA2 in 2 seta TKC70. Pri meni sta imeli TA2 in TKC70 približno enako kilometrino. Mi pa TKC70 na asfaltu ni bila všeč zaradi glasnosti. Na splošno je oprijem praktično enak, pri globokih nagibih pa TKC70 deluje nekoliko bolj "čigumasto". Se pozna, da je manj materiala na račun širših zarez. . Na makadamu ni posebne razlike, v blato pa (v glavnem ) ne rinem. Da pa bi jo spuščal pod 2 bara, da bi zablestela v polnem sijaju, pa mi pri tej težki kravi tudi ne pride na misel. Še posebej ne kje daleč od doma...
    • maus
      Imam tudi 900-ko ... ta je za rezervo ... 3X je pa tudi za druge zadeve, kot na primer za avto  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!