Jump to content
  • Sign Up
  1. Pepper

Pepper

2. HyperJack

HyperJack

3. VS800

VS800

4. NX650

NX650

5. Anajram

Anajram

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• marigona
      zivjo,  jaz sem 18 ampak nisem najvecja ljubiteljica avtov in sem se raje odločila za motor. In sicer ker nimam ozpita rabim enga 25km/h. Kupila bom enega 49ccm ki nima blokade in bi jo seveda rada namontirala oz. jo bo mehanik. Mene samo zanima a rabim jaz kej na amzs to sporocit ali dati kasno vlogo oz karkoli je potrebno naresti v tem primeru. Hvala za vase osgovore
    • smasher
      Ja jaz sem bil ene 3x praunpresenečen ko je folk skozi odprto okno iz avta kričau name...  @Darko3g, kako misliš da je postopek za motoriste dolgotrajnejši? Ja tudi meni se zdijo nesposobni tisti motoristi ki pridejo na mejo in začnejo odpenjat rokavice, iskat po torbah... Res samo čas zgubljajo.. Jaz poskušam bit kultirn, se "zrinem" do mejnega prehoda, se tik pred njim ustavim pri strani, pripravim dokument v roko in se nazaj vključim v kolono in sem takoj mimo.  Tako da tuda sam grdo gledam skupine ko se jih 5 ali 6 pripelje do meje in šele pri okencu začnejo razmišljat kje imajo dokumente. 
    • Joker
      Vem. Na Sardiniji sem vsako leto...
    • maus
    • Joker
      Danes sem malo krožil po Avstriji. Tudi sam ne maram glasnih rorov. Ampak toliko in tako glasnih pri nas ne srečaš. Ni čudno, da so začeli preganjati...
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!