Jump to content
  • Sign Up

There's nothing here yet

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• hy650
      Danes ob 7:52 projektil v nizkem letu nad Starim logom. Nihče drug na jutranjem sproščanju adrenalina kot @skalaprava...
    • Darko3g
      Vožnja domov. Start ob petih popoldne po zaprti DC8 (je pihalo ampak ni bilo panike, bilo pa je precej motoristov) v poletni opremi (mesh jakna, kavbojke s kevlarjem in perforirane rokavice), takoj po vzponu proti Žuti Lokvi je zahladilo, da sem si nataknil še jopo pod jakno in dežno bundo in hlače. Cesta proti Josipdolu prazna in krasna, sploh del med Kapelo in Modrušem, v Karlovcu še v trgovino, ki je odprta vsak dan od 7-21 (dobil črni karlovački radler z limunom) nato na avtocesto proti Zagrebu, kjer je bila taka gneča, da sem raje šel dol v Zdenčini in nato čez Samobor na Obrežje. Tam sem čakal 7 minut (cca 10 atomobilov in nisem šel naprej), pokazal potrdilo o plačani taksi in šel na avtocesto do Brežic. Ko sem šel z avtoceste so me v krožišču znaki vodili čez cesto in potem spet pod cesto čez most (ne vem zakaj ni znaka za Topliško cesto, ki gre direktno do mostu. Ura je bila pol deset in vse bencinske črpalke so bile zaprte do Slovenske Bistrice, kjer sta pa odprti obe (MOL in Petrol). Še dobro, da nisem šparal in računal na cenejši slovenski bencin. Od Bizeljskega do Podplata sem vozil za enim kamionom, ki mi je lepo odganjal živali in je vozil dovolj hitro za moj nočni tempo. Pred Pečico sem ga prehitel in v naslednjem ovinku skoraj povozil lisico. V Bistrici sem si nataknil še zimske rokavice in prispel malo po enajsti uri v poletnih 13 stopinj (jebenti globalno segrevanje).
    • Jure93
      Pozdravljeni,  Imam en problen na svojem z750 2007l. In sicer menjal sem izpuh iz originalnega na storm gp (enak kot mivv). Pol leta sem se vozil brez problema, nato sem po homologaciji izpuha odstranil dusilec. Zaradi merjenja db sem dusilec dal nazaj v izpuh. Po 3km je motor zacelo dusiti in ni sel cez 6k obratov. Ko sem dal dusilec spet iz izpuha pa motor spet normalno deluje. Mogoce kdo ve kaj bi bil vzrok za to? Je ze kdo imel podoben problem?  Lep pozdrav
    • RobiRoberto
      Po KoSiLu  ItAk ...  
    • VS800
      MIsleč, da bo uredu, je pol to napiSU
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!