Jump to content
  • Sign Up
  1. deki28

deki28

2. apirko

apirko

3. SuNa

SuNa

4. menih

menih

5. jskrablin

jskrablin

6. bojc84

bojc84

7. notranc

notranc

8. Marko P.

Marko P.

9. skalaprava

skalaprava

10. J.a.m.e.s

J.a.m.e.s

11. igc1

igc1

12. MitcH'

MitcH'

13. gasperX

gasperX

14. sebenc

sebenc

15. Erik99

Erik99

16. avtomoto

avtomoto

17. Akito

Akito

18. nemo

nemo

19. markII

markII

20. Anajram

Anajram

21. Pepper

Pepper

22. alen90k

alen90k

23. a79

a79

24. Scarabeo 500

Scarabeo 500

25. MiNa

MiNa

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• LunaticFringe
      Oprosti, ne bom več Edini dan fraj do 22/8, pol pa dopust, če mi ga firma ne skensla. 🥺
    • Luka66
      Danes Comb Laval....'kratka ali sladka" in ekstra posebna...jo 3x prevozila.......vreme brez oblacka, prekrasni razgledi......superca......v tem Naravnem regionalnem parku Chartreuse, je se kup prelazov in razglednih cest, res krasno za prevozit, en tedn za uzivat tam.......potem se na C.d'Izoard.......top moto dan.....no ce odstejem, da mi je kompaktni fotoaparat dvakrat padel na tla in drugi padec je bil usoden zanj 😨 pri ta velikem pa mrknila baterija......jutri bo ze mbt oddelal svoje na c.d. Bonettu, potem pa proti domu. Danes sva imela sreco, da sva bokirala hotel v katerem sva lahko pojedla vecerjo 😀 in to dobro. Sicer pa so se mi Francozi pokazali v lepi luci, kulturni, ustrezljivi, pripravljeni pomagat, komunikativni tudi v ang, samo, da jih prej pozdravis v njihovem jeziku, na cesti pa do pescev, motoristov skrajno uvidevni in pazljivi. Francija mi je vse bolj vsec, tista mala mesteca z avtohtonim prebivalstvom.....dobra hrana, kolikor se je da pojest v teh cudnih casih.....o Svicarjih, pa je dejal nek starejsi gospod, v ostariji kjer sva se ustavila na pijaci "there are lazy people"😁  Imam obcutek, da francozi "znajo" ziveti zivljenje, si vzet cas zase in najdrazje, hrano, ter ne zabusijo ogromno € v beton tko k mi....vsak pac po svoje.
    • BIF
      ..."najlepše" pa je, ko se bo brihtni slovenček nekega dne zbudil in ugotovil, da ga je po levi prehitel bušman iz "zaostale" Afrike...  
    • BIF
      Zmagovalci v tej zgodbi bo(m)do tisti, ki so si vzeli dovolj časa, da so se poglobili v to kaj so kripto valute (predvsem bitcoin) in blockchain.  Dalje je zelo enostavno. Kot pri vseh tehnoloških revolucijah, bo(m)do zgodnji investitorji deležni pač sorazmerno večjega kolača...ostali pa bodo pač deležni preproste konverzije in nemoteno obratovali naprej na enakem nivoju...  To je približno tako kot, da bi kupoval delnice Amazona za 3 cente, ko je Bezos zavijal pakete še v domači garaži in je ponujal šope delnic za drobiž...kupovali pa so jih tisti, ki se jim je zdel projekt, zanimiv, dober, revolucionaren...ali pa kar tako.... Danes mnogi kupujejo posamezne delnice po visoki ceni v upanju, da bodo zrastle 7% letno...zgodnji investitorji pa jih prodajajo in vlagajo naprej v nove zanimive projekte...ampak takih je malo....zalo malo....kot je malo tistih, ki danes vedo kaj je bitcoin in kripto valute in kaj pomenijo za prihodnjost. Zato sem jaz na popravkih vedno zraven....kolikor se pač da....tudi z zelo malimi vsotami...ampak sem zraven....   Z mojim vložkom se bi 99% slovencev raje razkazovalo pred sosedom z novim plehom. Razlika je v tem, da je njihov pleh dejansko strošek, ki je vsak dan manj vreden in bo nekega dne dejansko vreden NULA. Moj pa....no čas je že, predvsem pa še bo pokazal razliko v vrednosti naložbe....in ta čas je pred vrati in se ga zelo veselim... 
    • Dimen
      Vpogled ima država že sedaj, če imaš denar na bančnem računu. Tudi v Sloveniji. Poleg tega bo to zelo verjetno regulirana valuta. Podobno kot USDT, ki je na nek način crypto dolar.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!