Jump to content
  • Sign Up
  1. axaQ4

axaQ4

2. alen90k

alen90k

3. basbas

basbas

4. hribuc

hribuc

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• sunnygirl
      Jst startam enkrat po 15.8. Komot se mi lahko pridruzis, al ksn dan al pa vec dni... 😊
    • ligenjček
      odlična ideja, jaz tudi še ne vem kje jih bom porabil, bi se ti kar pridružil, če nebi imel ta vikend drugih planov  
    • sunnygirl
      Hvala. Sej plan je spat nekje ob meji ( turisticni boni pa to 😎) pa potem dnevni izleti po Avstriji. Tm med 3-6 dni..odvisno od vremena in..se cesa.. 🙂 69, vem za njo, ampak se nism bla. Je v planu. Aja...sej mas se 10 dni casa da napises se ksno pot 😊😉😎 hehe
    • ligenjček
      No, znamenita 69 ti je najbrž tudi že poznana, od te lahko dalje pičiš do beljaka po treh opcijah iz Lavamunda, ki so vse precej zanimive, bolj priporočam smer Pliberk, ker od Volkenmarkta do Celovca je hitra cesta  ali pa v Eibisvaldu narediš rahel obvoz do Deutchlandsberga pa skok čez Weinebene... v glavnem opcij imaš malo morje  če se zdaj razpišem bom objavil komentar, ko boš ti že nazaj   aja pa ko boš pri Celovcu, pravijo da je v tem letnem času iz Pyramidenkugel lep razgled  
    • sunnygirl
      Hvala Ja Maltatal mi je znan...bila pred leti... 🙂 Mislila sem ce je se kaksna v tem krogu bolj zanimiva cesta, oziroma katera brezvezna. Po avstriji sem bila res bolj malo ( ce odstejem Celovec - Ikea in Beljak - Louis 😂)
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!