Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  1. Someone12

Someone12

2. J.a.m.e.s

J.a.m.e.s

3. hitrii

hitrii

4. RobiRoberto

RobiRoberto

5. markII

markII

6. MiNa

MiNa

7. alen90k

alen90k

8. Akito

Akito

9. skofk

skofk

10. Rdeči

Rdeči

11. Anajram

Anajram

12. Joker

Joker

13. DAMI34

DAMI34

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Snečer
      v enega izmed domov je virus dobesedno prismučal...o tem smo že govorili.   nekje sem prebral, da igralcu po pošti pošiljajo svoje zdr. kartoteke ipd., da bi ji svetoval... če vsaj enega na tak način pozdravi, je to pozitivno  
    • DAMI34
      sem odebelil tekst. Za izogibanje nečemu je dovolj osnovnošolsko ali srednješolsko znanje fizike. Kako se prenaša, kaka je obstojnost, kaj ga uniči Za preživetje okužbe še to ne. (prej zdrav organizem, ki je sposoben preživet pljučnico) pa srečo rabiš srečo. Praksa nastaja, ker je več možnih poti, plus politične igrice vmes, ki jo občasno čist zjebejo. Covid19 ne bo izginil sam od sebe, razen če bomo s prekuženostjo postali bolj imuni nanj ali izzumili cepivo. Da ga še vedno serjemo pri zaščiti ogrožene skupine ljudi, ti je pa valda jasno, sploh domov za ostarele, kjer je napaka že bila storjena (ja tudi jaz sem pameten po bitki), ko se jih ni že v štartu izoliralo, razdelilo itd..v bistvu je to še največji problem pri nas.  
    • BIF
      😂😂😂 ....nekje sem zasledil, da se na POP vrača gorski zdravnik.....kot se je to dogajalo že v preteklosti....morda pa bodo nekateri slovenci z atipičnimi simptomi najeli bus in poiskali "strokovno" mnenje pri njem....
    • DAMI34
      za razliko od nekaterih, ki virusu pripisujejo že pravljične sposobnosti. Virus in vsa fama okrog viirusa je: da je eden od mnogih. Da povzroča velik problemov, ni pa zadeva taka kot je v filmu "THE LAST SHIP" Še bomo moral v službo še  
    • Snečer
      Res te ne razumem. Jaz sem zgolj opozoril (že pred nekaj časa), da naj bodo imetniki psov in mačk pozorni na živali, ker se lahko prenese tudi preko njih. Brez doktoratov znanosti, medicine, virologije itd. samo zdrava pamet. Tudi mi imamo psa in ga po sprehodu "dezinficiramo", v glavnem ne škodi previdnost. Zdaj se je pa pokazalo, da ne samo da lahko žival zadevo širi, ampak da se lahko celo okuži. https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/clanek/virus-bi-ugnalo-6-zdravilcev-296043 p.s. dislike je čisto ok, zato je, da se uporablja, FB ga npr. ne pozna praksa komaj nastaja...ko bo okuženih 100mio, takrat bomo pa vedeli iz prakse https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/clanek/virus-bi-ugnalo-6-zdravilcev-296043 rešitev na dlani... resno?
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!