Jump to content
  • Sign Up
  1. hitrii

hitrii

2. amateur

amateur

3. SuNa

SuNa

4. MitcH'

MitcH'

5. alen90k

alen90k

6. NX650

NX650

7. DAMI34

DAMI34

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• la profich
      v Ljubljani se s kolegom dobiva in imava štart   @Andrej P hvala, se bom kar držal tega nasveta, čeprav je bil prvotno plan drugačen... poročam jutri
    • Andrej P
      @la profich, definitivno najprej Jezersko. Na Jezersko se moraš povzpet z avstrijske strani, prav tako je meni na Vršič lepše iz Kranjske gore. Pa obleči se dobro - jutri bom mrzlo u hribih. Uživaj na polno! Pol pa poročaj kako je blo. Kaka fotka ne bo odveč.
    • Vin
      @la profich, jaz ne bi šel čez Ljubljano. Na poti od Vrhnike do Mengša je praktično povsod omejitev 60 ali 50 in semafor za semaforjem. Jaz bi v Logatcu zavil proti Rovtam in potem naprej na Žiri - Škofja Loka - Kamnik.
    • la profich
      Hvala vsem za nasvete kaj pa v katero smer priporočate? @Andrej P boljše če grem prvo primorski konec ali čez jezersko?
    • kaizer
      Preddvor -Jezerski vrh - Železna kaplja : BP, edino jutri zna bit kaj peska na cesti, ker je danes kar dobro nalivalo, Jezerski vrh-Pavličevo sedlo, zna biti pa kar nekaj svinjarije na cesti, so ta teden nekaj lesa dol spravljali in  dež najbrž ni spral s ceste, ali pa še kaj nanesel na cesto. Za vse ki boste med tednom ovivnkali na Jezersko OPOZORILO! med tednom so občasne zapore ceste do konec meseca zaradi spravila lesa z bregov nad cesto.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!