Jump to content
  • Sign Up

There's nothing here yet

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• DAMI34
      če kaj ne vem, potem počakam na mnenje edinega, ki je še bolj seznanjen kot jaz in več ve.  Hvala  
    • BIF
      ...še en dokaz, da je korona radikalno posegla v vse sfere življenja in ima močan vpliv na vse....ti da nekaj ne veš...nisem verjel, da bom to kdaj dočakal???
    • maus
    • DAMI34
      aham (reklama kaj pa drugega)  Sem ziher, naležna površina je tok mala, da itak ne voziš skoz po kanalu in so tisti kanali kot jih ima povprečna guma več kot dovolj. Še z vsako gumo sem 130 ali več žgal po dežju po ac. pa nobena nima kanala kot tale iz tvojega linka. Dežne gume so sicer bolj nasekljane, je pa to zlo moteče po suhem kot pa kaka grozna korist. Poznam kup dežnih, nekaj sem jih tudi vozil in nekatere so naravnost odlične na mokrem, ma ne zaradi profila. Angel GT a ma kanale vzdolžno? Conti RA2 evo Vse so dobre za dež, koneckoncev tudi ToF Aja, pa tale čvek je bolj za splošno. Mišelin it tvojega linka pa: MotoGP profil  Vozi jo po suhem po jadranki pri 40C v dvoje    
    • MiNa
      16 14 1 341 231 koda črpalke za R1100GS. Vprašaj Euroton, ko sem jaz iskal, je bila cena cca 50€.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!