Jump to content
  • Sign Up
  1. MiNa

MiNa

2. amateur

amateur

3. alen90k

alen90k

4. menih

menih

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• DAMI34
      Pri Cesarici je. Na kandelabru. (med Cesarico in Ribarico) Tukaj: https://www.google.si/maps/@44.5528364,15.0404804,3a,75y,110.07h,98.55t/data=!3m6!1e1!3m4!1skXQDUikbTM7F8_7ozGk58Q!2e0!7i13312!8i6656?hl=sl   enako na stebrih je še Senj, Sv. Juraj, Starigrad, Seline, so pa težko opazni, ker izgledajo kot kamere. Je bilo govora o njih točno v tejle temi.  
    • luxsa
      V credo in cetrtek sem uspesno izvedel izlet v Minhen in nazaj,gor cez Cortino-Brenner-Insbruck-Garmisch nazaj pa cez Veliki Glockner, ker se je okoli Kapruna stevec obrnil na 20000 me je malo skrbelo kako se bo izslo,vendar k sreci ni nic razfukalo in nic ni stran padlo,sem pa z malo bolj objestno voznjo cez Glockner nascal kar nekaj GS kilerjev,skratka zadovoljstvo popolno, verme super prometa ravno prav tako da se je izlet prav lepo iztekel.  😎
    • Dani1234
      Mene je kar fajn. Ceprav ma noter se radarje ki jih fizicno se ni. Np pri Cesarica in podobno
    • Dani1234
      Zivjo zanima me kako pogosto servisirate 600 ccm motocikle za na progo. Pa kaj so najvecje tezave (izkljuceno padci in podobno
    • Erik99
      Da še prehitim dež...
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!