Jump to content
  • Sign Up
  1. SuNa

SuNa

2. notranc

notranc

3. ligenjček

ligenjček

4. Marko P.

Marko P.

5. izibajker

izibajker

6. deki28

deki28

7. markII

markII

8. skalaprava

skalaprava

9. Scarabeo 500

Scarabeo 500

10. MiNa

MiNa

11. a79

a79

12. gasperX

gasperX

13. RobiRoberto

RobiRoberto

14. maus

maus

15. CINDAPP

CINDAPP

16. NX650

NX650

17. nemo

nemo

18. J.a.m.e.s

J.a.m.e.s

19. amateur

amateur

20. motom

motom

21. alen90k

alen90k

22. wilier

wilier

23. menih

menih

24. skofk

skofk

25. basbas

basbas

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• DAMI34
      ne vem natančnega naziva klasifikacij nesreč, vendar tista pod točko1 zavzema če se ne motim manjšo materialno škodo, brez poškodovancev, za katero ni potrebno klicati policije...ampak v izogib zajebancijam jo je bolje klicati, ker včasih si tut tisti ki prizna krivdo premisli. Recimo tvoj primer niso komplicirali, nekomu drugemu bi..zavarovalnice jebiga.
    • DAMI34
      lej, konkreten primer, mam kasko, podrsam avto pri vožnji iz garaže. Nikjer, res nikjer nisem zasledil, da rabim policijski zapisnik. Seveda ga je fajn imet, ni pa nujen. Je fotr šel z odprtimi vrati ven iz garaže (vlada jih je zvil ob zid), so vse priznali. Pri motoristih, zna biti problem, ampak potem bi bilo fajn imet še test na droge.    
    • LunaticFringe
      Saj ni 27% dražja... 😝
    • DAMI34
      Vsekakor je bolje se 100% strinjam, ni pa nujno, zavarovalnice so pa kot sem povedal, nič točnega, vedno so neka pogajanja, če se le da se bodo izmikali plačilu. Tak al tak se običajno s cenilcem pregovarjaš. Sem mel kar en kup opravka z njimi, od službenih vozil, do mojih privat, do razbitih vozil na parkirišču. Neznani storilec. Tako da, potrebno je sicer prebrat pogoje in kaj je uveljavljal, ampak nikjer se mi zdi, da ne piše, če maš kasko, da moraš predložiti tudi test alkohola.
    • MiNa
      Si "ziher? poglej še ostale proivajalce. Vsi proizvajalci imajo na "dežnih" gumah skoraj enak profil (to narekuje fizika). Vendar je to kar mi vozimo po cestah na naših motorjih en VELIK kompromis....  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!