Jump to content
  • Sign Up
  1. Marko P.

Marko P.

2. SuNa

SuNa

3. mladench

mladench

4. Luka66

Luka66

5. notranc

notranc

6. deki28

deki28

7. gasperX

gasperX

8. amateur

amateur

9. MARE 65

MARE 65

10. alen90k

alen90k

11. izibajker

izibajker

12. raza

raza

13. Akito

Akito

14. Scarabeo 500

Scarabeo 500

15. MitcH'

MitcH'

16. NX650

NX650

17. Joker

Joker

18. nemo

nemo

19. motom

motom

20. Quest

Quest

21. Rdeči

Rdeči

22. CINDAPP

CINDAPP

23. markII

markII

24. HyperJack

HyperJack

25. skofk

skofk

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• motozajebant
      Pa matr Dami! Zakaj vedno tko otročje odreagiraš?  Kje iz mojega zapisa si razbral, da sem zapisal, da korona blagodejno vpliva na gospodarstvo?      
    • krucymucy
      Vedno menjam obe. Ponavadi itak potrosim obe hkrati do konca. Ce pa slucajno ne, je pa oblika prednje "spicasta" in se cudno obnasa. Itak pa nikoli nebi zdrzala ena prednja dveh zadnjih.
    • DAMI34
      ma jest sem Thumpiju odgovarjal na konkretno vprašanje o Continentalkah veš Ker drugač bi bila vsaka kramparca fenomenalna za mokro ..not.. Seveda vozimo kompromise, zato nisem o moto gp razpredal, kjer gre 200 km/h po mokrem in rabi fantastično odvodnjavanje, ampak o kompromisih na cesti., kjer je nekaj kanalov že dovolj. RA2 ima enak profil kot , RA2evo , ki naj bi bila boljša za dž. Ni sprememb profila, je sprememba v zmesi, ki očitno bolje lima.
    • DAMI34
      z800 ali z900 sta igriva motorja s kratko medosno in za nizkorasle. Prostora ravno ni v izobilju. Z800 je bil predhodnik z900, torej to pomeni da bi tudi rabljen moral biti kar nekaj cenejši od z900, ker v nasprotnem je bolje poseči po z900. Če ti je všeč okreten, polikan agregat z lineranim navorom, če ti je všeč neked, ne boš zgrešil.
    • LunaticFringe
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!