Jump to content
  • Sign Up

There's nothing here yet

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• motozajebant
      Kje si razbral da korona blagodejno vpliva na gospodarstvo?
    • Shillien
      Se na motorju tudi da zavarovat parkirisce al je to pod kasko? Ce se da kaksna je cena za ti zavarovanje? (Okvirna).
    • DAMI34
      Če greš na ogled sedi nanj. Motor je iz uvoza ,kot večina njih na anetu. jaz sem 175cm in 85kg, pa mi je Z900 bil mali/primeren. Sem pa dokupil zato višji sedež, da nisem imel tako pokrčenih kolen. Za 6 jurjev (mal čez) tudi z900 dobiš. Preveri če zraven dobiš original izpuh oz če je ror vpisan v homologacijo, drugače boš moral sam reševat vpis.
    • DAMI34
      saj si si sam odgovoril.
    • ixius
      Hvala za odgovor, naked absolutno, se mi pa dopade da ima nekaj več moči oziroma navora. Torej na mojih 190 cm in 100kg zna biti majhen? Sem pa enega ravno zasledil pri Avto moto celje, in sicer tale....  https://www.avto.net/ADS/details.asp?id=14794460&display=Kawasaki Z800 Z 800   Nekaj je bilo na to temo že napisanega, ampak mogoče kaj dotičnega, na kaj je treba biti pozoren pri tem modelu?  Na slikah se vidi da ima nekaj dodatne opreme, menjane tudi zavorne cevi.  Se da mogoče tudi po vin številki motorja preverit zgodovino, tako kot za avto? 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!