Jump to content
  • Sign Up

There's nothing here yet

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• maus
    • DAMI34
      aham (reklama kaj pa drugega)  Sem ziher, naležna površina je tok mala, da itak ne voziš skoz po kanalu in so tisti kanali kot jih ima povprečna guma več kot dovolj. Še z vsako gumo sem 130 ali več žgal po dežju po ac. pa nobena nima kanala kot tale iz tvojega linka. Dežne gume so sicer bolj nasekljane, je pa to zlo moteče po suhem kot pa kaka grozna korist. Poznam kup dežnih, nekaj sem jih tudi vozil in nekatere so naravnost odlične na mokrem, ma ne zaradi profila. Angel GT a ma kanale vzdolžno? Conti RA2 evo Vse so dobre za dež, koneckoncev tudi ToF Aja, pa tale čvek je bolj za splošno.  
    • MiNa
      16 14 1 341 231 koda črpalke za R1100GS. Vprašaj Euroton, ko sem jaz iskal, je bila cena cca 50€.
    • Alla
      NIsem hotla bit tolk huDA
    • DAMI34
      ne vem natančnega naziva klasifikacij nesreč, vendar tista pod točko1 zavzema če se ne motim manjšo materialno škodo, brez poškodovancev, za katero ni potrebno klicati policije...ampak v izogib zajebancijam jo je bolje klicati, ker včasih si tut tisti ki prizna krivdo premisli. Recimo tvoj primer niso komplicirali, nekomu drugemu bi..zavarovalnice jebiga. Meni je pred leti najedal, da počeno vetrobransko (udarec kamen) ni v vidnem polju in zavrnil izplačilo. Sem poklical nazaj in povedal, da celo firmo prenesem k drugi zavarovalnici, je bilo izplačilo stekla takoj urejeno. Je šofer zapeljal v vodo (poplave) zaribal motor. Niso hotel nič izplačati, dokler se nismo izpogajali na 50:50. Vsak pol Je naš kamion prehiteval drugega in ta je zapletel po cesti in našega izbil v jarek. Cenilec: ne bomo plačali, ker je premal vidno, kam vas je kamion udaril. Dokler nisem klical šoferja povzročitelja in je on šel na zavarovalnico pričat. Prigod z njimi kolikor hočeš. Še najbolje je: škoda na parkirišču, pa četudi si u jarek letel sam.    
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!