Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
Dr.SPEED

Adventure trip (by Dr. SPEED)

DAMI34

Klik na sledilnik trenutna lokacija: KLIK

povezava na sledilnik z zgodovino in potekom: KLIK 

Uporabniško ime: drspeed1
Geslo: drspeed123

Message added by DAMI34

Recommended Posts

dopolavoro
pred 41 minutami, dopolavoro pravi:

Zato ti svetujem, da zaviješ z rute 40 dol na 5 ter 7 in se vrneš na ruto 40. Tako smo mi naridili po nasvetu motorista ki je prihajal iz Ushuaie....

lp srečno

To je netočna info, bom pogledal na zemljevid kje smo zavili dol iz rute 40... Sam da se dokopljem do zemljevida....

Edited by dopolavoro

dopolavoro

V mestu Perito Moreno se založi z bencinom ker do El Calafate so redke benz pa še zaprte znajo bit...

Mi smo zavilo iz rute 40 v kraju Gobernador Gregores na cesto 27, kjer je 121 km asfalta do ceste 288 z 150 km makadama do Tres Lagos nazaj na ruto 40. Kot sem napisal po nasvetu motorista.... To bo prava info 😀...

Dr.SPEED

Se bom držal vseh informaci😁da se ne izgubim🙃

Gume so še OK, nove sem pustil v Argentini - San Martin. 

Bencin, vsakih 600km.rabim pumpo, verjetno ne bo težav. 

Hvala za informacije, bom nekje v miru preštudiraj, drugače, pa se čujema. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• la profich
      v Ljubljani se s kolegom dobiva in imava štart   @Andrej P hvala, se bom kar držal tega nasveta, čeprav je bil prvotno plan drugačen... poročam jutri
    • Andrej P
      @la profich, definitivno najprej Jezersko. Na Jezersko se moraš povzpet z avstrijske strani, prav tako je meni na Vršič lepše iz Kranjske gore. Pa obleči se dobro - jutri bom mrzlo u hribih. Uživaj na polno! Pol pa poročaj kako je blo. Kaka fotka ne bo odveč.
    • Vin
      @la profich, jaz ne bi šel čez Ljubljano. Na poti od Vrhnike do Mengša je praktično povsod omejitev 60 ali 50 in semafor za semaforjem. Jaz bi v Logatcu zavil proti Rovtam in potem naprej na Žiri - Škofja Loka - Kamnik.
    • la profich
      Hvala vsem za nasvete kaj pa v katero smer priporočate? @Andrej P boljše če grem prvo primorski konec ali čez jezersko?
    • kaizer
      Preddvor -Jezerski vrh - Železna kaplja : BP, edino jutri zna bit kaj peska na cesti, ker je danes kar dobro nalivalo, Jezerski vrh-Pavličevo sedlo, zna biti pa kar nekaj svinjarije na cesti, so ta teden nekaj lesa dol spravljali in  dež najbrž ni spral s ceste, ali pa še kaj nanesel na cesto. Za vse ki boste med tednom ovivnkali na Jezersko OPOZORILO! med tednom so občasne zapore ceste do konec meseca zaradi spravila lesa z bregov nad cesto.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!