Jump to content
  • Sign Up
  1. skofk

skofk

2. motom

motom

3. gasperX

gasperX

4. dog66

dog66

5. MiNa

MiNa

6. raza

raza

7. HyperJack

HyperJack

8. Rdeči

Rdeči

9. mladench

mladench

10. DAMI34

DAMI34

11. Quest

Quest

12. Kugelschreiber

Kugelschreiber

13. Joker

Joker

14. Anajram

Anajram

15. aders

aders

16. VS800

VS800

17. alen90k

alen90k

18. maus

maus

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• DAMI34
      lej, konkreten primer, mam kasko, podrsam avto pri vožnji iz garaže. Nikjer, res nikjer nisem zasledil, da rabim policijski zapisnik. Seveda ga je fajn imet, ni pa nujen. Je fotr šel z odprtimi vrati ven iz garaže (vlada jih je zvil ob zid), so vse priznali. Pri motoristih, zna biti problem, ampak potem bi bilo fajn imet še test na droge.    
    • LunaticFringe
      Saj ni 27% dražja... 😝
    • DAMI34
      Vsekakor je bolje se 100% strinjam, ni pa nujno, zavarovalnice so pa kot sem povedal, nič točnega, vedno so neka pogajanja, če se le da se bodo izmikali plačilu. Tak al tak se običajno s cenilcem pregovarjaš. Sem mel kar en kup opravka z njimi, od službenih vozil, do mojih privat, do razbitih vozil na parkirišču. Neznani storilec. Tako da, potrebno je sicer prebrat pogoje in kaj je uveljavljal, ampak nikjer se mi zdi, da ne piše, če maš kasko, da moraš predložiti tudi test alkohola.
    • MiNa
      Si "ziher? poglej še ostale proivajalce. Vsi proizvajalci imajo na "dežnih" gumah skoraj enak profil (to narekuje fizika). Vendar je to kar mi vozimo po cestah na naših motorjih en VELIK kompromis....  
    • DAMI34
      ker zareze igrajo tako malo vlogo, saj je kontaktna površina izredno mala za akvaplaning. Oprijem na mokrem bolj igra zmes gume. Zareze se pa hudičevo poznajo na pesku, šodru itd..
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!