Jump to content
  • Sign Up
  1. krucymucy

krucymucy

2. schwantz

schwantz

3. skofk

skofk

4. BRANE

BRANE

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• XTR
      Prvih ~10 sekund po hladnem zagonu je motor malo nemiren, sploh če dodaš gas. To je normalno.  Na slikah se opazi samo zamenjani gumi na ročkah, v folijo oblečeni bočni plastiki in manjše smerokaze. Drugih odstopanj ne najdem. Pri tako starem motorju bodi pozoren še na obrabo sprednjih zavornih diskov, ker lahko do neke mere sklepaš glede realnosti kilometrine na števcu (ni pa to 100%). Šibka točka teh motorjev je bil regler, ostalo pa dela (tipična Honda ).  Cena... en "veliki" servis (gume, verižni set, servis vzmetenja, kontrola ventilov, zavorne obloge, svečke..) te stane 500€++. 2000€ je lahko visoka ali pa nizka, odvisno od stanja motorja. Vzemi na ogled kakšnega izkušenega motorista...
    • DAMI34
      zgrožen sem, ker nekateri prekrški so smotrni in dovoljeni, drugi pa očitno ne ps. sem zapisal da je njuno početje nevarno, sem mar ne..   rešitev problema je, ča ta ne nastane. Kljub radarju so tam problemi, pa ne rabim nikogar poznati, ki živi v bližini. Problemi so, ker je blizu pumpa in folk zavije čez polno nanjo, problemi so ,ker je tam tudi križišče, poleti zgoščen promet, pa niti ni nujno da vsi norijo, tudi pri 60km/h treskajo. Tako, da mogoče celo več štekam, kot si kdo misli.  A sem omenil krožišče, ki rešuje vse probleme? Vključevanje in odhod s pumpe, ter vključevanje in odhod na stransko cesto/odcep. Tudi ležeči policaj v tistem primeru ne rešuje pretočnosti, bi pa vsaj brzino znižal. A štekaš?
    • VS800
      IŠjas bo, jebiGA
    • Zivnorc
      Da smo si na jasnem. Nisem nobena cvetka marjetka. Tudi sam naredim kako neumnost po cesti... jih pa ne delam zavestno. Ja... prehitim tudi čez polno.... po dva ali več avtov hkrati. Ja ...to..tak prekršek  je zavestno dejanje..in ni prav. Nikoli pa ne prehitevam v križiščih, ali pred njim...(kot je na tistem posnetku) .itd... Se zavedam. Vem, kaj so pravila in predpisi. Trudim se, da jih v veliki meri upoštevam. Se strinjam s tabo, da so velikokrat meni, tebi...pa še komu drugemu kake omejitve napačno postavljene... ali celo "brezveze", kot praviš.... ampak so tam z namenom. Če bi se vsi držali predpisov, bi bili radarji nepotrebni. Tam so te omejitve ali radarji   preventivno... v glavnem na osnovi "pizdarij", ki jih delajo/mo vozniki po cestah. Konkretno na Jadranovem, verjetno ni za brezveze tam radar. @izibajker pozna tam ljudi.... tudi moj sodelavec ima tam vikend, ki je potrdil, da so se tam velikokrat bunkali...in da je sedaj tam situacija boljša. ... če nevedni turisti tam pičijo mimo... jebi ga.... ti gredo tam 1x ...ali nobenkrat na leto.... in takih (ki pičijo mimo in ne upoštevajo pravil)  je samo kak procent. Kot je bilo že napisano, domačini pa se tam dnevno vozijo..in kot je vsem znano, domačini so ponavadi največji divjaki po domačih lokalnih cestah...sploh pa kaki dostavni kombiji..   ....in njihov procent voženj tam mimo je na x potenco proti tistim, ki se tam peljejo naključno. In če tam domačin, ki ve, da je tam radar, zmanjša hitrost... se posledično vožnja tam umiri na predpisano hitrost. Če pa dva pičita z motorji na polno čez križišče po levi strani mimo radarja, mimo kolone, ki tam pelje 60 (zakaj le?) kljub temu, da sta videla tablo za omejitev hitrosti + še tablo za radar...je pa to pač njun problem. Več kot tak ukrep za preventivo..oz. zmanjšanje hitrosti se ne da narediti. Po tvoje bi bil radar taprav, če bi namesto kamere imel not puško in te ustreli....ker samo na tak način bi v trenutku izvedel, da si peljal prehitro.... ne pa da dobiš položnico čez pol leta... med tem časom pa bi naklepal še nekaj posnetkov, če greš recimo vsk drugi teden dol. Res je, da verjetno (moje mnenje) zanalašč toliko dolgo mečkajo s pošiljanjem položnic, da taki, ki redno pičijo mimo, dobijo kazni "na obroke"...s polletnim zamikom. A štekaš? ...zdej se pa ne grem več..    over&out.
    • ligenjček
      I Hitro se obleci, da se ne prehladIŠ
  • Similar Content

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!