Skoči na vsebino

Konec programa Tyre To Travel


Snečer

Priporočene objave

TyreToTravel za Garmin in TomTom je končal kariero

Citiraj

TyreToTravel has stopped 

 

… But MyRoute-app will continue.

Due to competition from online route planners, there is unfortunately no more room for Tyre on the market. The figures already started going into the red at the start of 2018 and there was therefore no other choice than to discontinue TyreToTravel on the 17th of July 2019. We would like to thank everyone for their continuous support over the recent years!

Nadomestila ga je aplikacija MyRoute, ki pa je plačljiva in s tem je po mojem mnenju zadeva zabetonirana.

Tisti, ki si delajo napredne rute, itak uporabljajo brezplačne namenske programe za Garmin in TomTom, ostali pa ne verjamem, da so pripravljeni plačat.

https://www.myrouteapp.com/en

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

za TomTom iščem naprednejši program za izdelavo route. TyreToTravel je out? ali ga lahko še brez težav uporabljaš? ali je kak nadomestek (ki ni plačljiv oz. je cena/kakovost) za nekaj daljših rout na leto še sprejemljiva? kaj predlagate? @Snečer in ostali? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, dkee46 pravi:

za TomTom iščem naprednejši program za izdelavo route. TyreToTravel je out? ali ga lahko še brez težav uporabljaš? ali je kak nadomestek (ki ni plačljiv oz. je cena/kakovost) za nekaj daljših rout na leto še sprejemljiva? kaj predlagate? @Snečer in ostali? 

Lahko uporabljaš tomtomovo rešitev

https://mydrive.tomtom.com/en_gb/

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snečer pravi:

Lahko uporabljaš tomtomovo rešitev

https://mydrive.tomtom.com/en_gb/

 

uporabljam tomtom...vendar pa pri malo obsežnejši routi se mu začne kar mešat (pa tudi mislim da je omejitev na število točk..) in ne moreš ravno tako kot pri Basecamp-u dodajat na vsake nekaj metrov točke za pot. Včasih je tudi taka pot na seznamu, da bi moral vsak meter poti točno določiti, ker če pustiš programu, potem te lahko kar hitro odpelje na drugo pot.. zato iščem nekaj bolj optimalnega za take vrste route.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč naprava niso omogočale več točk v ruti, tako da smo potovali od točke do točke, točke pa si nekam zabeležil ali oštevilčil. Pri tem načinu je bilo potrebno pač pametno postaviti točke, da si se lahko ustavil in kliknil naslednjo.

TomToma ne poznam, ne vem ali pozna vodenje po sledi/track, kar pride v poštev bolj pri kakšnem offroadu. Tam te zadeva potem vodi po sledi brez odstopanj.

V glavnem, nek kompromis boš moral narediti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, dkee46 said:

za TomTom iščem naprednejši program za izdelavo route. TyreToTravel je out? ali ga lahko še brez težav uporabljaš? ali je kak nadomestek (ki ni plačljiv oz. je cena/kakovost) za nekaj daljših rout na leto še sprejemljiva? kaj predlagate? @Snečer in ostali? 

MyRoute-app

Se registriraš (zastonj) imaš mesec na voljo polno verzijo, kasneje pa nekoliko omejeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

myroute-app... mi zgleda zelo obetavno. točno to sem iskal, vendar pa ne vem, kaj bodo po tem 14-dnevnem FREE roku vzeli. Upam, da nebo čisto okrnjena app, katera nebi bila uporabna :)

Jo uporabljla že kdo dlje časa? kupljeno ali free verzijo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 12/31/2019 at 9:07 AM, dkee46 said:

myroute-app... mi zgleda zelo obetavno. točno to sem iskal, vendar pa ne vem, kaj bodo po tem 14-dnevnem FREE roku vzeli. Upam, da nebo čisto okrnjena app, katera nebi bila uporabna :)

Jo uporabljla že kdo dlje časa? kupljeno ali free verzijo? 

Jaz sem letos vse naredil z myroute-app Hrvaška - Srbija - Bolgarija - Turčija - Grčija - Albanija - Makedonija - Č. gora - Bih - Hrvaška, pa tudi po dolomitih. Vse je štimalo.

Uporabljal pa sem 1 mesec free tryal verzijo. Ko je poteklo smo imeli nesrečo, pa žal nisem več rabil. Ko se malo bolj segreje spet poskusim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!