Skoči na vsebino

Hrvaška - breme NDH


Snečer

Priporočene objave

pred 8 minutami, motozajebant pravi:

Saj veš, da navijam za Olimpijo... sam kolk zgleda, gremo počasi nazaj v peto ligo... :lol1:

če se navežem na temo, potem so Olimpijini navijači domobranci?

kaj bodo pa oni pripeljali pred stadion, kaj za eno vozilo... kakšen lesen voz?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

če se navežem na temo, potem so Olimpijini navijači domobranci?

kaj bodo pa oni pripeljali pred stadion, kaj za eno vozilo... kakšen lesen voz?

Dokler je bil lastnik Raztoder, smo vozili banane... zdaj ko je Mandarić, pa vozimo mandarine :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 8. 2019 ob 11:09, franc pravi:

Delal sem na meji in sem imel kar nekaj opraviti s hrvaškimi "heroji" . Kolegi so "prestregli" švedskega ustaša, ki je snemal svoje "podvige" in niso imeli želodca, da bi do konca pogledali kaseto (pa je imel celo "zbirko" ) .

Toliko o "svobodni izbiri" .

V tej vojni ni bilo nedolžnih (primitivci so prišli do izraza na vseh straneh) .

lp

Ti popolnoma verjamem, da si delal na meji, in imel kar nekaj opraviti s "heroji". Pa tudi temu verjamem, kar sem  takrat videl na lastne oči in slišal na svoja ušesa, ko sem bil  avgusta 95, samo teden potem, ko je padel Knin, prav tam in v okoliških krajih... Pa Februarja 93 sva šla z enim Kanadčanom z avtom na relaciji Lj-in čez Pag na Zadar-Šibenik-Split-Dubrovnik. Sva marsikaj videla v tistem tednu, ni bila fatamorgana...  V tej vojni so najbolj nasrkali Bošnjaki. Naivno so verjeli, da se jim kaj takega ne more zgoditi...  Pa razne "mirovne misije" so zelo slabo opravile svoje delo, Srebrenico imajo tudi Nizozemci na vesti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
pred 3 urami, BIF pravi:

Nič ne poročajo o tem. Raje spet lažejo kako uspešno sezono so imeli.

https://www.total-croatia-news.com/business/19856-croatia-is-the-most-corrupt-country-in-southeast-europe

članek je iz junija 2017... 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, thumper pravi:

članek je iz junija 2017... 

sj so letos že tudi nekaj objavljali o nekih presežkih .. 

resnica je resnica tudi, če ji nihče ne verjame, laž je pa še vedno laž tudi, če ji vsi verjamejo ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!