Skoči na vsebino

Piaggio Ciao problem z močjo


Nejc Lunar

Priporočene objave

Zdravo! Danes sem se vozil 15 min in se malo igral z dekompresorsko rocico ko sem se vozil da je počilo :D. Vse je vredu delalo, dokler nisem startal z mesta in sem opazil da ga zamori in ugasne, ce dam na hitro dokonca gas. Sem ga moral malo z pedali spravit do neke hitrosti in potem je imel moc ko sem imel neko hitrost, ko pa se ustavim pa spet. Ko se pelem 10kmh+ ima moc tudi pri polnem gasu. Včasih vmes ko dam doloceno kolicino gasa tudi slisim fergazer kako se odpira in se ga zelo slisi in globoko brni. Na mestu ko stoji na tackah vse normalno dela, mene pa ne potegne in zamori motor. Preveril sem svečko, zračni filter in vse je bilo vredu. Je mogoce vzrok ko sem dekompresorsko rocico stiskal ko sem se vozil da zdaj prevec zraka dobi in ga zato mori? Kaj bi bilo lahko narobe?

Hvala za odgovore. Lep dan se naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Zok pravi:

uplinjac ocisti.

Izpusni kanal tudi?zna bit pol vsega v izpusnem kanalu ko v izpuho?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Zok pravi:

Šobe si spihal s kompresorjem? Al si ga samo od zunaj ocistil? :P

100% le zunaj...

To kriva diza...delno zrak...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
Ob 12. 8. 2019 ob 23:32, Nejc Lunar pravi:

Zdravo! Danes sem se vozil 15 min in se malo igral z dekompresorsko rocico ko sem se vozil da je počilo :D. Vse je vredu delalo, dokler nisem startal z mesta in sem opazil da ga zamori in ugasne, ce dam na hitro dokonca gas. Sem ga moral malo z pedali spravit do neke hitrosti in potem je imel moc ko sem imel neko hitrost, ko pa se ustavim pa spet. Ko se pelem 10kmh+ ima moc tudi pri polnem gasu. Včasih vmes ko dam doloceno kolicino gasa tudi slisim fergazer kako se odpira in se ga zelo slisi in globoko brni. Na mestu ko stoji na tackah vse normalno dela, mene pa ne potegne in zamori motor. Preveril sem svečko, zračni filter in vse je bilo vredu. Je mogoce vzrok ko sem dekompresorsko rocico stiskal ko sem se vozil da zdaj prevec zraka dobi in ga zato mori? Kaj bi bilo lahko narobe?

Hvala za odgovore. Lep dan se naprej!

Ko stiskas dekompresijo med vozno , ti pritisk udari v nasprotno smer, sepravi nazaj v fergazer in zracni filter. Zaradi tega je velika vrjetnost da ti je malo snelo zracni filter iz fergazerja, tako da samo odtegni vijak na filtru porini na fergazer in zategni .( z dekompresijsko rocko ,unicujes tudi platine kadar to pocnes med vozno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!