Skoči na vsebino

Skuter ne vlece bencina


Hahahahahahah

Priporočene objave

Zdrvao imam problem na skuterju peda via50 in sicer imam prozoren filter bencina kjer se vidi kolko bencina je notri in ko se neki casa pelam se filtrcek sprazne in ne vlece vec bencina potem morm v filtr naliti bencin in spet nekaj casa dela potem pa spet isto in nevem kaj bi blo narobe zamenju sm ze vakum pumpo k pride iz tanka

Hvala za vse info.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ze ne uporabljas locil, ne bi uporabil vsaj malo logike in preveril kako je z dotokom bencina do filtra...??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, Hahahahahahah said:

Ni potrebe se ukvarjat z locili mam druge probleme

S tem misljenjem jih bos zal imel se vec. ;)

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mislil dat konstruktiven komentar ampak sem si premislil ampak se ne morem zadržat če bi bencin res normalno tekel do filtra iz rezervarja potem ti ga nebi bilo potrebno nalivat v filter poskusi vozit z rahlo odvitim čepom za bencin mogoče ti oddušnik od rezervarja ne deluje pravilno

še najtežje se je zadržat in ne postavit vejice pa vedno sem jih dajal premalo v spisih (kot bunus tudi pik ni in niti velikih začetnic)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, smasher said:

sem mislil dat konstruktiven komentar ampak sem si premislil ampak se ne morem zadržat če bi bencin res normalno tekel do filtra iz rezervarja potem ti ga nebi bilo potrebno nalivat v filter poskusi vozit z rahlo odvitim čepom za bencin mogoče ti oddušnik od rezervarja ne deluje pravilno

še najtežje se je zadržat in ne postavit vejice pa vedno sem jih dajal premalo v spisih (kot bunus tudi pik ni in niti velikih začetnic)

Mislim da se zaman trudis taki ki ne uporabljajo locil tudi tekst brez locil berejo neovirano ceprav neovirano se ne pomeni da ga berejo normalno kot ni reda v tekstu ga ocitno ni ne v glavi niti v lastnih dejanjih posledice so vidne v vseh pogledih filter ne dobi bencina in svet se ustavi ce bi bilo malo reda v glavi bi se red pojavil tudi v tekstu in prav tako v dejanjih tezave bi se resevalo po nekem logicnem zaporedju ne pa prvo na forum svinjat filter bi tonil v bencinu tudi po 15 kilometrih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!