Skoči na vsebino

1. SNL žogobrc


motozajebant

Priporočene objave

pred 5 urami, Snečer pravi:

Naj mi en mojster razloži, zakaj kličejo Krhina v repko, nogometa praktično ne igra, al je poškodovan al greje klopi, igra v "drugi" ligi, po 60 minutah igre je mrtev.

Pa ga je klical Katanec, pa Kek, kaj je s tem Krhinom...

To se tudi jaz sprašujem, Balkovec in Popović sta bistveno boljša izbira. 

pred 5 urami, maus pravi:

Men pa naj eden razloži, zakaj te ne ftaknejo Zahovića, da napolne mrežo tem žabarjem izraelskim :huh:

Eden jih bo vzdigno, ker so me žiuciral skor do konca tekme  :mad:

konc koncev ... bravo naši :P 

 

Zato, ker trenutna forma v primerjavi z Jojotom in Šporarjem, ni primerljiva. Bo tudi njegov čas prišel, samo trenutno ni v pravi formi, kot tudi ne Krona. 

Ps. Včeraj mi je manjkal "Jezus je Bog", da jih z Jojotom pošolata :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, malo novic na temo 1.snl. tokrat MB...

torej, Zaho je poklical Dervo, da mu bo dal Dare še eno priložnost...Derva se čudi, zakaj še eno priložnost? kaj je bilo narobe? :lol1:

Verjetno hočejo Amirja nekam "utopit" v zimskem prestopnem roku, ker konec sezone mu poteče pogodba..in pol je free transfer.... imeli so ponudbo 250k EUR Maccabi Haife, pa je niso sprejeli..

Zanimiva mi je pa zgodba z Bajdetom... rečeno mu je bilo, da naj prinese 60k eur in lahko gre.. ko se je zmenil z Domžalami, mu je Zaho rekel, da hoče 80k EUR, potem zrihta 80k EUR in se Zaho odloči za 100k EUR :)  komedija... ampak, nimaš kaj, Zaho je prefirgan in pameten...

Še napovedi za 9. krog

Rudar-Bravo               2

Maribor-Aluminij       0

Triglav-Domžale         0

Olimpija-Celje            1

Mura-Tabor                 1

 

lp

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Snečer pravi:

včeraj zvečer je Aluminiju pošla sapa

Tekme žal nisem gledal, bil zaposlen s sestavljanjem omare :) bral neke komentarje, da rabimo VAR? Veš o čemu gre? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎13‎. ‎09‎. ‎2019 ob 10:52, motozajebant pravi:

no, malo novic na temo 1.snl. tokrat MB...

torej, Zaho je poklical Dervo, da mu bo dal Dare še eno priložnost...Derva se čudi, zakaj še eno priložnost? kaj je bilo narobe? :lol1:

Verjetno hočejo Amirja nekam "utopit" v zimskem prestopnem roku, ker konec sezone mu poteče pogodba..in pol je free transfer.... imeli so ponudbo 250k EUR Maccabi Haife, pa je niso sprejeli..

Zanimiva mi je pa zgodba z Bajdetom... rečeno mu je bilo, da naj prinese 60k eur in lahko gre.. ko se je zmenil z Domžalami, mu je Zaho rekel, da hoče 80k EUR, potem zrihta 80k EUR in se Zaho odloči za 100k EUR :)  komedija... ampak, nimaš kaj, Zaho je prefirgan in pameten...

Še napovedi za 9. krog

Rudar-Bravo               2

Maribor-Aluminij       0

Triglav-Domžale         0

Olimpija-Celje            1

Mura-Tabor                 1

 

lp

 

1. WIN

2. LOST

3.LOST

4. LOST

5. WIN

Se vidi, zakaj ne stavim :)

Tekem nisem gledal, če je kdo in ima kaj zanimivega, z besedo na plan :) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Ob ‎28‎. ‎08‎. ‎2019 ob 11:27, motozajebant pravi:

Ker je v sosednji temi že ravno navrglo na fuzbal, odpiram tole (če slučajno ta tema kje obstaja, prestavite tja,  jaz je nisem našel).

Torej, 1. snl... začetek sezone močno premešane karte, Aluminij presenetljivo vodi, Olimpija za petami, Maribor nekje v sredini, Domžale se pa ne sestavijo.. 6 tekem, 3 točke, porazno!

Moja napoved za letos je, Olimpija ali Maribor prvak, izpad v drugo ligo Rudar, Bravo predzadnji :) 

ps. dvignimo roke goooor..... :jezik:

Torej, da obudimo temo med zimskim premorom.... Na začetku sezone, se zaenkrat nisem veliko zmotil, presenetil me je edino MB s svojimi res zelo slabimi igrami... In škoda, da sta prva dva kola spomladanskega dela prestavljena na 2020....  teržko verjamem, da bi se derbi pozitivno končal za MB s takšno igro, kot so jo pokazali v zaključku jesenkega dela....

 
Klub
OT
Z
NI
P
DZ
PZ
RVZ
Toč
Zadnjih 5
 
 
1
Olimpija
20 13 3 4 47 24 23 42
 
 
 
 
2
Aluminij
20 11 5 4 39 19 20 38
 
 
 
 
3
Maribor
20 11 5 4 37 20 17 38
 
 
 
 
4
Celje
20 9 7 4 41 22 19 34
 
 
 
5
Mura
20 8 9 3 32 24 8 33
 
 
 
6
Domžale
20 7 4 9 29 37 -8 25
 
 
 
 
7
Triglav Kranj
20 6 2 12 25 50 -25 20
 
 
 
 
8
Tabor Sežana
20 5 4 11 22 33 -11 19
 
 
 
 
9
Bravo
20 4 5 11 23 38 -15 17
 
 
 
10
Rudar
20 0 8 12 21 49 -28 8
 
 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, LunaticFringe pravi:

A to še obsaja? Prva liga v ? Sam prašam

Ne. drži sem sinhronega plavanja.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
Ob 28. 8. 2019 ob 11:27, motozajebant pravi:

Ker je v sosednji temi že ravno navrglo na fuzbal, odpiram tole (če slučajno ta tema kje obstaja, prestavite tja,  jaz je nisem našel).

Torej, 1. snl... začetek sezone močno premešane karte, Aluminij presenetljivo vodi, Olimpija za petami, Maribor nekje v sredini, Domžale se pa ne sestavijo.. 6 tekem, 3 točke, porazno!

Moja napoved za letos je, Olimpija ali Maribor prvak, izpad v drugo ligo Rudar, Bravo predzadnji :) 

ps. dvignimo roke goooor..... :jezik:

Torej, 

Celje presenetilo. No, niti ne preveč. So homogena ekipa imajo lepo igro in so si naslov več kot zaslužili! jim iz srca privoščim! 

 

Rudar pa kot napovedano, izpad v 2 ligo.... presenetil Bravo v drugi polovici sezone, ker so bili kr lepo na predzadnjem mestu skozi celotno sezono. 

Čudna sezona, a po svoje zanimiva do zadnjega kola. 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celje je letos zasluženo prvak. Maribor in Olimpija sta si prvenstvo zafurala z zgubljanjem proti največjim "autsajderjem" lige. Je pa dobro za ligo in slovenski nogomet, da proti vrhu posežejo še drugi klubi. Čeprav neke suverenosti na dolgi rok ni pričakovati. Slej ko prej se bo Maribor vrnil na vrh. Problem "malih" klubov so finance. Če jim uspe dobra sezona, bodo naslednje leto to težko ponovili, saj se po večini vse dobre igralce takoj proda. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Moje skromno pavšalno mnenje je, da je pri individualnih športih trener 50% uspeha, pri ekipnih pa 80%. In tukaj se vidijo menjave trenerjev pri Olimpiji in pri Mariboru, oba sta dobila neizkušena mlada trenerja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Darko3g pravi:

Moje skromno pavšalno mnenje je, da je pri individualnih športih trener 50% uspeha, pri ekipnih pa 80%. In tukaj se vidijo menjave trenerjev pri Olimpiji in pri Mariboru, oba sta dobila neizkušena mlada trenerja.

Po moje je pri individualnih nek % (kar velik) tudi od zdravnika... brez igle ni več profesionalnega športa.

Pri ekipnih pa je trenerjeva vrednost minimalna. Barca bi tudi z Milanićem zmagovala :)

Slovenska fuzbal liga je samo stavnica, igralci se obrnejo prehitro, preprodaje, stavniške tekme itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!