Skoči na vsebino

Elektronski pripomočki: potuha ali ne? (abs, tc, in vse ostale kratice)


ligenjček
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

1. Ali elektronska pomagala omogočajo potuho pri vožnji, ali so pomemben dodatek?

2. Ali se brez teh pomagal da voziti motor in ali je res da je zaradi njih lahko že vsak motorist?

3. tehnikalije, razprava o določenih pomagalih, delovanju, prednostih, slabostih itd...

Priporočene objave

pred 1 minuto, Vito23 pravi:

Sam versys pa ima že to? ?

a sploh rabi? :P

 

Jaz vidim hud problem vožnje s temi "tempomati" ko idiot na levi vozi z njim in se ne prilagaja tistim na desni, torej počasi menca 3km hitrej od ostalih, niti pospeši niti spusti, da se levi normalno vključi. Tempomat je kriv za precej sranja na AC.

Ok mal sem zašel iz teme BMW. Kakorkol, ne vedo kaj bi več navesili na motor.

Mogoče bi tej adaptivni tempomati in ostali gadgeti bolj sodili v eno drugo temo, o elektronskih pomagalih. Pa recimo, kaj bi res rabil na motorju. Ne pa dam maš vse živo navešeno gor:

od 

kamere

navigacije

komunikacije

Vse bi lahko bilo lično zrihtano v mal večji škatli ki se imenuje armaturka

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj ga imam ampak ga uporabljam samo na avtocesti. Je fajn zadeva ampak ja ne smeš zaspati. Je pa to res odlična zadeva, če moraš veliko kilometrov narediti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Vito23 pravi:

Sedaj ga imam ampak ga uporabljam samo na avtocesti. Je fajn zadeva ampak ja ne smeš zaspati. Je pa to res odlična zadeva, če moraš veliko kilometrov narediti.

imam ga tudi jaz na obeh motorjih. Je fina zadeva, sploh za vasi mesta in omejitve 50. Nastaviš, prideš do table stisneš gumb in počakaš do konca naselja, pol pa po gasu :P

Tudi na AC prav pride itak, da oddahneš roko.

Kot sem zgoraj napisal, želel bi pa mal več "ALL IN ONE" v samem "števcu". Od preslikane navigacije, komunikacije, vgrajene kamere z neskončnim snemanjem, itak že imajo vsi dražji mopedi sedaj popolno telemetrijo, ki bi zlahka prišla prav v pomoč posnetku recimo ob nesrečah itd..

Koneckoncev, tudi navadna preslikava ekrana founa na števec ne bi škodila. Bi bilo zelo uporabno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!