Jump to content
  • Sign Up

There's nothing here yet

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Darko3g
      Trenutno rahlo pihlja (za Ajdovce) pa vendar je cesta DC8 od Senja do Svete Marije Magdalene zaprta za prvo skupino. Tudi včeraj popoldne je bila a je bilo na cesti videti motorje (tudi mene), prikoličarje in nadstropnike. Znaki so bili postavljeni pri Senju in pri izvozu iz Stinice a tudi pri nesreči policaji niso komplicirali motoristom. Na trenutke je pihalo, nikoli pa ni bilo sunka, da bi moral popravljati smer vožnje (šel sem od Stinice do Selc in nazaj). Le nazaj grede je bila kolona ker je en v Passatu vozil 40-50 na uro.
    • HyperJack
      Kateri tester pa ima? Lučka mi sveti že dljje časa. Tudi odklopil sem aku, vendar ista zadeva.
    • DAMI34
      to velja samo in ob predpostavki, da modri to razume, ker če je preveč moder bo rekel kot meni, ko sem mu navedel člen in vse po vrsti: me ne briga nič, nazaj  
    • DAMI34
      ne ne, on sešteva, da njihova leta znesejo isto kot njegova  
    • DAMI34
      univerzalne niso, moja IXS ma bolj drobno od probikerja. Načeloma pa ista blagovna znamka (različni modeli) paše, spet pa je vprašanje dolžine. Recimo mrežasta jakna probiker je nekaj cm krajša od usnjenih hlač, sicer sem zapel med seboj, vendar je bila mal postrani.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!