Jump to content
  • Sign Up
RobiRoberto

Prvošte si jeno pravu kofetu 3.0

Recommended Posts

RobiRoberto

Pravkar moja današnja "pojačana" dopoldanska :kava: ...

Neimenovano.JPG.da39d0547ca010ebac8f674c784372dc.JPG

... današnjemu vremenu primerna ...   :blush:

IMG_3042.JPG.cd7037b6b5b9b36ed92bc786f54d331f.JPG

Zivnorc
pred 12 urami, bobi1001 pravi:

No dej pa ena resna

9214d9d1-a44a-4933-9142-e367997f0f47.thumb.jpg.f11c02efb5b1de8da0296d0184d7305a.jpg

... benti... bi jo mogu mal zmehčat....k na taki se lohka še poškoduješ...   :P

RobiRoberto

Nikoli si nisem mislil, da te lahko vreme ...

IMG_3065.JPG.65e258a81b386fe6e9e6fa531fc6f6d0.JPG

... privede tako nizko ...  

k2.thumb.jpg.fa586ba5ea5b6af0d11e787a89041928.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Dr.SPEED
      Se je nabralo, okrog 35.000, razen sklopke, katero sem menjal, zaenkrat 😊moped služi.
    • Kugelschreiber
      Enosledno. But i get you. 
    • Kugelschreiber
      Se ti zdi to mozno? Res?    situacija je bla jasna. Al bo Alex 2020 vozu Hondo, al pa Marc 2021 ne bo vozil Honde.    IMO je Zarco izvisel, ker je imel Ianone bol zvitega managerja (Pernat) in je Brivio Italian. Priloznost pri tech3 yamahi je izkoristil zelo dobro, pol pa je blo treba drugam. Yamaha ni mela interesa bol podpret Poncherala. Zato je sel stran najprej Zarco, po tem pa se Tech3.  Tocno enako zgodbo smo videli s Crutchlowom. Pri Yamahi je 2013 izvisel, in spakiral kufer v edino dostopno garazo. Ducati. Odpelal sezono 14, prekinil pogodbo in sel k LCR. Ce bi Zarco za 17 sezono dobil Suzukija, bi bil njegov lajf verjetno precej drugacen.    Zanimivosti. Zarco, 2015 in 16 moto2 prvak,  v motogp je bil v ekipi s Polom Espargarojem, prvakom 2013, zdaj pa bo vozil se skupaj s prvakom 2014, Rabatom. V desetih sezonah je razturil samo en moto2 prvak.  Marc. Vsi ostali so vec al manj razocaranje. Ce bo Alex razturil, bom zelo presenecen. Si je pa kot prvak zasluzil mesto v motogp. ceprav mislim, da brez priimka Marquez, tud v moto2 ne bi imel 5 let casa v top top ekipi. 
    • Dr.SPEED
      Prav imaš, te posnetke, delam bolj tako, z muko tistega drona v luft pošljem, pol to objavit🙄res nisem za to, in niti mi ni v veselje. Če bi bilo, tako kot sem si zamislil doma, bi to zgledalo malo drugače, tukaj, na terenu, pa je vse drugače. Da bi šel na pot, okrog te zemlje, in urejal vse to, da bi na koncu imelo nek smisel, bi rabil dodaten čas, se pravi, nekje počivat, in to montirat😲to pa ne😀 Vse skupaj delam tako, da je meni lepo. 
    • moto rider
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!