Skoči na vsebino

Yamaha YS 125


Lovro the N

Priporočene objave

Zdravo sem nov na tem portalu tako da se že v naprej opravičujem za kaksne napake.

Kupil sem yamaho ys 125 letnik 2019 motor ima 5 prestav in leti kaksnih 108km/h in me zanima glede na to da je nov katere predelave se lahko naredijo ce se sploh lahko katere in ce se mi splaca kupiti nov izpusni sistem BLACK WIDOW. 

HVALA ze v naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej debato ki se odvija za podoben model ali druge teme 125cc. Lahko komot pogledaš temo o ybr125 verjetno je mašina ista. Torej če je motor čisto nov je dobro da se prej kvalitetno uteče. Odvisno kako si velik in težek se morda lahko igraš in zmanjšaš zadnji zobnik. Zaradi emisij in elekteonike samo menjava avspuha pripelje do lepšega zvoka, kaj bistvene več moči ne bo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, smasher pravi:

Poglej debato ki se odvija za podoben model ali druge teme 125cc. Lahko komot pogledaš temo o ybr125 verjetno je mašina ista. Torej če je motor čisto nov je dobro da se prej kvalitetno uteče. Odvisno kako si velik in težek se morda lahko igraš in zmanjšaš zadnji zobnik. Zaradi emisij in elekteonike samo menjava avspuha pripelje do lepšega zvoka, kaj bistvene več moči ne bo. 

Hvala

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!