Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• motozajebant
      Vidiš, spet osebna raven. A samo vožnja kombija je normalno delo? Ostala dela zaničuješ? Ne moreš brez inkognito žaljenja?  Jaz ti samo povem, kako sem delal jaz in kako delam tudi sedaj, ko mi s kombijem ali kamionom kaj pripeljejo.  ps. Da se razumeva, seveda ti iz vsega srca želim, da nikoli več ne doživiš Xsare ter da v rikverc cm po cm nikoli ne poči. pa še nekaj. V okolju, kjer bom začel graditi hišo, mora biti na dvorišču dovolj parkinga za 3 avtomobile in da ti trije avtomobili normalno obrnejo. Ker nammreč, je prepovedano rikverc rinit na cesto. Nisem si zmislil, povem iz prve roke. Zdej, zakaj je prepovedano rikverc iz dvorišča.... pa ti verjetno ne rabim razlagat. 
    • dejang
      Lep motoristični pozdrav,   Mene pa zanima če imate letos v planu-glede na situacijo Covid kakšne plane za kakšen mototrip. Mene ima da bi šel za teden dni, konkretno bi peljal do Transalpine, nato do Constante v Romuniji ter nazaj do Dubrovnika in po magistralki v Slo.   Morda sem optimist, kakšna so vaša mnenja. Hvala  Dejan
    • DAMI34
      ahahaa...jp. Dj ostan na kreditih, zavarovanjih in v pisarni...pust ostalim normalno delo. Pa ti res misliš, da je druga oseba vedno "čakajoča" in v pripravljenosti? Ali je sploh potrebna. Namreč obstaja razlika v vožnji cm po cm in v vožnji upali na glavno, pa bo kar bo. Lej, ne bova prišla skupaj, hvala za nasvete. Lah te vzamem kak dan s sabo, kot drugo osebo in da, se strinjam, druga in tretja in četrta in semafor in znak, vse je boljše od situacije, načeloma pa se folk v "statične", ovire (kar zlo počasno gibanje je) ne zabija  
    • VS800
      JE ja...sam pu varekin pa kr gRE
    • maus
      LK al ne .. vseeno mi JE
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!