Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
lisjak

Honda Integra 2016 slaba sprednja luč

Recommended Posts

lisjak

Pred kratkim sem nabavil Hondo Integro letnik 2016, ki ima sprednjo led luč. Motor je sicer zanimiv za vozit, le DCTja se bo treba še navadit.

Sedaj me pa zanima, kakšne imate izkušnje z vožnjo ponoči, kjer ni javne razsvetljave, ker pri meni so katastrofalne. Z tem motorjem se ne moreš peljat ponoči, sploh tam kjer ni obcestnih luči in da je veliko zavojev, ker v nagibu ti naredi temo, naravnost ni pa nič kaj boljše. Prometni znaki sicer se dobro vidijo svetloba pa je sivo medla brez neke globine. Skratka po omejitvah se ne da vozit.  Če prižgeš pa dolgo luč, je pa snop zelo ozek in sveti čisto naravnost. 

Sem pa bral po tujih forumih, da bi naj to bil problem vse NC serije z led lučmi in na splošno motorjev ki imajo sprednjo led luč.

poldi 555

Pri moji hondi integri 750,letnik 2017,dobr sveti sprednja luč,mislim da skoči do kakega pooblaščenega servisa, da ti to zrihtajo.lahko da je crknila kakšna varovalka,ali pa je kej z elektriko narobe,lp iz Kranja

lisjak

Sem že bil in pravijo da je to normalno, ne vem kaj si prej vozil, ampak na prejšnjem T- maxu in Silverwingu je bila luč veliko bolj svetla, res da je bila bolj rumenkasta, ampak zelo učinkovita. Ponoči je blo kot da bi se z avtom vozil. Sem mal preletel tuje forume in spoznal da nimam kaj naredit, da je to splošen problem komplet NC serije ki ima LED luč.  Ma, se bom že navadil, bo šlo pa po temi bolj počas 😜

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• RSV Mille
      Zakaj ga enostavno ne pokličeš in vprašaš? Sicer ne vem, zakaj bi se s tem ukvarjal in sekiral... Mogoče je res samo napačno zabeležil, sploh če je na naslednjem servisnem listku ob menjavi olja zapisal 10W-40, torej ve, katero olje je priporočljivo za ta motor. Tud če je blo not olje različne gradacije od priporočenih tovarniških, ni šlo za neka ektremna odstopanja, mogoče bi bil problem pri 0W-30 ali kaj podobnega, kjer je olje res izredno tanko in primerno le za hladna območja, razlika med 5W-40 in 10W-40 ni tako zelo velika in je v tem, da je 5W res tanjše in bolje maže že ob samem zagonu motorja, vendar pri enem in drugem vrednost 40 pomeni, da tudi v vročih dneh mazavost zadostuje pri olju 5W, čeprav je 10W zarad debelejšega oljnega filma boljše kot 5W. Kaj vse motoristi vlivajo v svoje motorje, ne bi verjel - Američani pogosto za svoje motocikle uporabljajo Shell Rotella T6, 5W-40, najcenejše olje, ki ga kupujejo na razprodajah v supermarketih, pa sploh ni namenjeno za uporabo v motociklih, ampak v dizel motorjih!😄😝  Jaz osebno tega niti v sanjah ne bi dal v svoj motor, pa s tem oljem  motocikli delajo milje in milje.
    • DinDiin
      Qualifying Practice 2 😁
    • Snečer
      Nasrali 3 nove radarje Otočac-Korenica http://indirektno.com/vozaci-oprez-postavljene-kamere-za-brzinu-na-cesti-otocac-borje/ Seveda smo tu pripravljeni  
    • thumper
      kaj je QP2 ?
    • MARE 65
      Škoda k nisi še muzko dodal...
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!