Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
BigOne

Can-Am 2018 OUTLANDER MAX DPS 570 ABS

Recommended Posts

BigOne

Cesta je postala brezvezna, zato smo nabavili nekaj drugačnega. 😁

V pol leta se je nabralo že kar 4000km! 

Offroad je zakon. 😁

573496851021688206871795.jpg

584421755773802093391001.jpg

710336271021799363718646.jpg

712418164913404849307454.jpg

714023435081260099202943.jpg

719376924981257110417736.jpg

Quest
pred 6 urami, BigOne pravi:

Offroad je zakon. 😁

Ti svetujem, da ne objavljaš video, slik itd nikjer. V naravnem okolju je vožnja prepovedana. Se je že večkrat zgodilo, da so dobili domov samo pildek od žandarjev. Čist dobronamerno.

Drugač pa ja offroad je zakon. Sem dva ATVja zgonu. Quest 500 in Outlander 650..

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• RobiRoberto
      Ker imam v sredo zobarico  in ker še vedno kašljam , bom akumalotor v MMV vrnil kdaj drugič. Amateur končno sem našel pravilno orodje , da ti lahko pokažem, po kakšni poti sva s kolegom (sedaj oba upokojena invalida ) prišla na Blegoš in nazaj z nega. Pice v Gostišču Gačnik med vračnjem domov se seveda ne spominjam več, ampak privoščila sva si jo sigurno.  
    • DAMI34
      Jaz osebno pa ne vidim nikakršnega problema pri vožnji po gozdnih cestah, vlakah in gozdnih poteh. Res ne. Sicer pa počasi bodo itak začeli harat e bicikli in e kros motorji, tako da še tičkov ne bo motilo. Vidim pa hud problem, ko nekdo postavlja ovire, ki te lahko stanejo življenja.   Drugače me pa res zanima, pa prosim, naj napišejo tisti, ki se s tem soočajo, koliko haranja krosk po travnikih/gozdovih ter uničevanja ste doživeli? Je to res problem, al se pri nas spet gremo birokracijo, kjer smo na papirju bolj papeški od papeža?  
    • DAMI34
      Bolj pravilen termin je unisex, pa ženski modeli z rožicami V glavnem za mojo sva vzela unisex škorenj in ker je bila cifra prevelika (40), 38 pa premala sva dokupila vložek, ki zmanjša cifro za pol.
    • Roger G. Jagger
      Zivjo, da mal obudim temo. Je v LJ kaksen serviser, da bi preveril, zakaj zadnja zavora ne grabi, kot bi morala...trse na stisk in pa sila zaviranja je mnogo slabsa (dobr da mi rekuperacija zavira)....! Ce bi pa kdo iz foruma znal in je iz LJ....se pa z veseljem pri njemu oglasim in denarce pustim...   hvala, lp   slika zadnjega diska (tole ni OK)?!
    • Nja
      ja, jaz pa med 40-41 in ponavadi tudi za moškimi modeli pogledam.  Pa tudi to ni ziher  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!