Skoči na vsebino

A1 zacetni motor ali kaj izbrati


timi121

Priporočene objave

Jeseni,  če se bo vse skupaj umirilo bom šel delati izpit za A1... Zanima pa me če priporočate kaki motor za po cesti pa tudi na kakih drugih površinah npr.  makedam...  Največ bi šel do 3000€, ali se bi lahko našlo kaj novega za tako ceno?  Al bi blo treba kupiti rabljeno? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novega za to ceno ne boš dobil, pa tudi izplača se ne delat A1 in kupit nov motor.

Izpit pa delaj takoj spomladi, ne čakaj do jeseni.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Marsel* pravi:

Jeseni,  če se bo vse skupaj umirilo bom šel delati izpit za A1... Zanima pa me če priporočate kaki motor za po cesti pa tudi na kakih drugih površinah npr.  makedam...  Največ bi šel do 3000€, ali se bi lahko našlo kaj novega za tako ceno?  Al bi blo treba kupiti rabljeno? 

Novega ni varjante. Če se ti gre da je motor čimnovejši, pa čim bolj zanesljiv, za cesto+občasno makedam bi najbrž kak par let star kawasaki Versys 650, za motor (mašino) ti lahko garantiram, da so zelo zanesljive, kaj veš o voznih lastnostih bi ti pa najbrž znal kak @Snečer povedat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, ligenjček pravi:

Novega ni varjante. Če se ti gre da je motor čimnovejši, pa čim bolj zanesljiv, za cesto+občasno makedam bi najbrž kak par let star kawasaki Versys 650, za motor (mašino) ti lahko garantiram, da so zelo zanesljive, kaj veš o voznih lastnostih bi ti pa najbrž znal kak @Snečer povedat...

Verjetno yamaha tenere 700 bolj primeren material, bolj vsestranska (za več makadama).

versys je pa tak kot tvoja ninja, samo da spredaj "dvignjen", pa zadaj tudi (daljše vzmetenje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 1. 2021 ob 22:36, Marsel* pravi:

Zanima pa me če priporočate kaki motor za po cesti pa tudi na kakih drugih površinah npr.  makedam...

Torej gledaš endure oz dualsporte.

Aprilia RX 125

Kwakasaki KLX125

Yamaha XT 125

 

Pol pa je že konc.

Zanimiv je tudi Rieju Tango, nov je v tvojem budžetu.

Če znaš pa vsaj malo šraufat, potem pa stara Aprilia ETX, pa cilinder noter od RS-ke. Garant 130+ na uro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

yamaha yzf 125 r, aprlia rsv125r, honda cbr 125, honda varadero 125, ktm duke 125... kot so že povedali....   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!