Skoči na vsebino

Ducati Streetfighter V4 (V4, V4s)


mladench

Priporočene objave

  • 5 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Ja, ampak prvi (maloštevilni) testi sploh niso takšen slavospev, ko sem pričakoval (glede na to, da Ducati očitno precej stavi na ta model). Z zanimanjem čakam nadaljne preizkuse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/11/2020 at 3:56 PM, dlicen said:

Ja, ampak prvi (maloštevilni) testi sploh niso takšen slavospev, ko sem pričakoval (glede na to, da Ducati očitno precej stavi na ta model). Z zanimanjem čakam nadaljne preizkuse.

ali motda kdo vozi predhodni model?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

https://avto-magazin.metropolitan.si/moto/moto-testi/test-ducati-streetfighter-v4-alfa/

Po testu sodeč, pod dodatno opremo le Camel gasoline tank dokupit in to je to :) 

Citata, prvi odstavek: 

Pred vami je čistih 180 kilogramov nabitih mišic in unikatnega videza – vsaka podrobnost na njem zahteva ure in ure inženirskega dela. In seveda – brutalnih 208 'konjev', ki te preprosto ne morejo pustiti hladnega, sploh ob zvoku, ki spominja na dirkalnike MotoGP. Vse to je formula za vznemirjenje. Lahko bi se do jutra prerekali, kateri je boljši – toda to, kateri je točno danes najboljši, je jasno.

I ja bi sine    :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Luka66 said:

https://avto-magazin.metropolitan.si/moto/moto-testi/test-ducati-streetfighter-v4-alfa/

Po testu sodeč, pod dodatno opremo le Camel gasoline tank dokupit in to je to :) 

Citata, prvi odstavek: 

Pred vami je čistih 180 kilogramov nabitih mišic in unikatnega videza – vsaka podrobnost na njem zahteva ure in ure inženirskega dela. In seveda – brutalnih 208 'konjev', ki te preprosto ne morejo pustiti hladnega, sploh ob zvoku, ki spominja na dirkalnike MotoGP. Vse to je formula za vznemirjenje. Lahko bi se do jutra prerekali, kateri je boljši – toda to, kateri je točno danes najboljši, je jasno.

I ja bi sine    :OK:

Ha, super napisano, ? brez tehnicnih floskul, samo obcutki, strast in navdušenje. Super review - ravno pravi za Ducatija. Meni je ta SFighter najlepši naked. Ko ga vidim v živo, najveckrat ob vikendih v Avstriji na Golici, ga vedno občudujem ? A je kdo tu iz Ducati kluba ki ve, koliko je pravzaprav Slo lastnikov tega SF v4?  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
Ob 14. 10. 2020 ob 22:57, Loba pravi:

Ha, super napisano, ? brez tehnicnih floskul, samo obcutki, strast in navdušenje. Super review - ravno pravi za Ducatija. Meni je ta SFighter najlepši naked. Ko ga vidim v živo, najveckrat ob vikendih v Avstriji na Golici, ga vedno občudujem ? A je kdo tu iz Ducati kluba ki ve, koliko je pravzaprav Slo lastnikov tega SF v4?  

Da malo obnovim temo...sam sem od lanskega leta ponosen lastnik SF v4s. Če koga kaj zanima ali bi kdo izmed lastnikov rad izmenjal kakšno mnenje, sem na voljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
On 7/5/2023 at 8:41 PM, vinnie38 said:

Da malo obnovim temo...sam sem od lanskega leta ponosen lastnik SF v4s. Če koga kaj zanima ali bi kdo izmed lastnikov rad izmenjal kakšno mnenje, sem na voljo.

Čestitam, jaz imam SF V2, skociva kdaj skupaj na Jadranko, mi se  dobivamo in spimo v Paklenici pri Nadi,  prevladujejo Aprilie, drugace pa tudi stari Streetfighterji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Loba pravi:

Čestitam, jaz imam SF V2, skociva kdaj skupaj na Jadranko, mi se  dobivamo in spimo v Paklenici pri Nadi,  prevladujejo Aprilie, drugace pa tudi stari Streetfighterji...

Komot gremo skupaj na furo. Se dogovorimo na privat.

Jaz/mi v Pakli redko spimo, ponavadi Senj nazaj grede ali Gračac, če gremo skozi Karlovac dol ali nazaj.

Popravljeno . Popravil vinnie38
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
On 8/14/2023 at 11:21 AM, vinnie38 said:

@Loba smo se videli v soboto na Delnicah? 🙂

 Ne, nisem bil v Delnic, pa naslednjic

 

Popravljeno . Popravil Loba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!