Skoči na vsebino

Valjčki v SpeedFightu


ukis

Priporočene objave

Kateri valjčki bi bli najbolši? Rad bi mel najbolše razmerje med pospeški in končno hitrostjo, se prav, dobre pospeške in kokr tok dobro končno. A bi bli najbolš kr original ali kakšni drugi? Pomagite pliz :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko rečt. To boš mogu probat, kire bo mel speedfajt najraj..

Če pa misliš nekak še vedn dore pospeške pa dobro končno je pomoje izbira tam nekje okol 5-6gramov..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa odvisno ce mas kaj zamenjano na skuterju al pa kaj. jaz mam napriemr v mojem speedfightu 7,1g. ampak pr tebi bi taki bli cisto sranje mogoce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

peli na servis pa ti naj tam zrihtajo, pa te pač plačaš 2 čuka za delo

meni so tam vreje zrihtali, niti ene lukne nima, gre super :) no razn na začetku ponavadi malo štrajka, tako da mam prvih par metrov slabše pospeške kot zablokirana gilera stalker ki gre 45 km/h :wink: :evil: :lol: :D potem pa gre mimo njega kot bmw mimo jugega koral 45 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pol pridem jaz in grem mimo kot concorde mimo adriinega airbusa a320. :)

hehe ja to itaq, ti maš pravo reaktivno letalo :D ti si že oktobra ko sma se midva vozla na kartinge, tak mimo mene šel, prvo si mi dal pol kroga prednosti, te pa si me dobo po 20m :) :cry: :cry:

se če grema zaj dirkat, me neš tak zlahko dobo (hehe, ke to je vic???) niam več lukenj, zaj bi me dobo rečmo po 100m-200m, če bi mi dal pol kroga prednosti, kot onokrat ;) heh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pravte na Polinijev Speed control kit? Naj bi blo noter variomat pa 4 seti različnih valčkov. V Italiji pride 50 eurov. Ma kdo kaj izkušenj? A se splača kupit? A naj vzamem rajš original variomat za Speedfighta, pa pol sam kakšen set valčkov al tale Polinijev set vsega skupi. Baje da naj bi bila Polinijeva zadeva bolša?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam na SF zamenjan tudi vario. Pa po vseh straneh tujih ko sem gledal, so vsepovsod sinfali polinijov speed control za speedfighta. ces da je celo slabsi kot navadni. Ampak to samo pr speedfightu. Za runnera in podobno je zelo dober. Zato sem kupil rajsi Malossi Multivar, katerega so vsi priporocali. Nekaj malega so boljsi pospeski bli pa koncna malo visja. Ampak jaz mam ze vse predelano, pr tebi ne vem kak bo...

Dobis pa zraven ene valjcke pa fedro, ki jo mores NUJNO zamenjat tudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupo mi je en iz motosveta, ki je v kopru doma. V italiji je kupo. x8-r al nekak podoben ma nick, cisto taki, da si ga ne zapomnis:) stanejo pa mislim da 45 eur. Poceni v glavnem ful, ker v italiji je zlo poceni vse:)

za primerjavo: za f00king zelezno 70ko sem dal 38k sit! ki v italiji ziher pride okoli 30, oz. manj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagajiček, motor je pa ja zabavno sam šraufat. Sem ga že velikrat in ga zarad tega ne bom na servis vozu pa jim 5 jurjev dajal. To je že pol seta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jrk0:

Daj mi prosim povej, kaj vse je blo v tem malossi multivar setu. Če gledam njihov sajt je ena zadeva, ki se imenuje "VARIATOR MULTIVAR SCOOTER". A je to to? In to je blo res samo 45 eurov? Mam enga frenda, ki dela na Trgoavto in je reku, da bi to pr nas stalo 70 jurjev plus DDV. Če je to ista zadeva, se takoj zapeljem v Trst in kupim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malossi Multivar Scooter = variomat + valjcki 7,1g + velika fedra za kuplingo odzadaj. Ta stane okoli 45 eur.

Pol pa mas se en ful vlki set, kje je notri cisto VSE, kar lahko zamenjas pod onim pokrovom. Od multivara, preko kuplunge, jermena novega, valjckov in vsega vraga...

Ta set pa v sloveniji res pride verjetno 70k sit + ddv, ampak tam je doosti cenejsi spet.

In ce to vse namontiras ni izgube moci skoraj med motorjem in kolesom. Ker zdaj mas naprimer X konjev na motoru, na kolesu, ki poganja skuterja pa X - C naprimer. Pol pa mas tudi zadaj priblizno X konjev:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malossi Multivar Scooter = variomat + valjcki 7,1g + velika fedra za kuplingo odzadaj. Ta stane okoli 45 eur.

Pol pa mas se en ful vlki set, kje je notri cisto VSE, kar lahko zamenjas pod onim pokrovom. Od multivara, preko kuplunge, jermena novega, valjckov in vsega vraga...

Ta set pa v sloveniji res pride verjetno 70k sit + ddv, ampak tam je doosti cenejsi spet.

In ce to vse namontiras ni izgube moci skoraj med motorjem in kolesom. Ker zdaj mas naprimer X konjev na motoru, na kolesu, ki poganja skuterja pa X - C naprimer. Pol pa mas tudi zadaj priblizno X konjev:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malossi Multivar Scooter = variomat + valjcki 7,1g + velika fedra za kuplingo odzadaj. Ta stane okoli 45 eur.

Pol pa mas se en ful vlki set, kje je notri cisto VSE, kar lahko zamenjas pod onim pokrovom. Od multivara, preko kuplunge, jermena novega, valjckov in vsega vraga...

Ta set pa v sloveniji res pride verjetno 70k sit + ddv, ampak tam je doosti cenejsi spet.

In ce to vse namontiras ni izgube moci skoraj med motorjem in kolesom. Ker zdaj mas naprimer X konjev na motoru, na kolesu, ki poganja skuterja pa X - C naprimer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

multivar scooter = variator + valjcki 7,1 g + velika bela fedra za v kuplungo. = 45 eur

Pol pa mas res en velik paket VSEGA, kar je v tistem delu pod deklom. Od variatorja do sklopke, jermena...

in tisto stane 70k sit verjetno res v slo + ddv. tam je spet cenejse dosti ziher.

ce pa to zamenjas se ti nic moci ne zgubi iz motorja do kolesa. torej kolko konjev mas na motorni gredi, tolko bi naj mel na kolesu. ker zdaj napriemr je na kolesu manj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!