Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR-R 2020


Demon

Priporočene objave

pred 1 minuto, Kugelschreiber pravi:

ne, ker suzuki je cenejši, tud v testih ocenjen odlično, pa so na cesti ultra redki. 

redki so ker izumira ss segment. tudi to ko sem napisal veliko več je bilo mišljeno glede na to koliko se jih zdaj proda v segmentu, napram ostalim je pa ta št. skoraj zanemarjivo majhna. že to nekaj pove da ss 600 motorjev suzuki in honda sploh nista predelala na euro 4 ker je prodaja tako majhna da se jim ne splača zajebavat za eu trg ampak jih enostavno ne prodajata več tukaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, maus said:

pa še neki povem, pol pa v tej temi končujem...

te sp3ecialke niso za vsakega in tudi niso preveč vozne za po redni cesti. Prestavno razmerje in nekatere komponente so delane za race-ready ... in to kupujejo predvsem amaterska dirkalna moštva in posamezniki z dosti denarja, da ima z malo stroška za motor, ki je konkurenčen na dirkališču...

vem o čem pišem, saj sem kar nekaj takih motorjev vozil ;) 

Prodaja se pa tisti, ki je v določenem obdobju najhitrejši na pisti (z najmanjšim finančnim vložkom). Honda očitno do sedaj ni bila konkurečna, glede na prevlado BMW-ja in Yamahe. Za k maši in v zbirko pa je dovolj materiala že v drugih segmentih,... (štejejo samo €€, ne pa top zmogljivosti). 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, XTR pravi:

Prodaja se pa tisti, ki je v določenem obdobju najhitrejši na pisti (z najmanjšim finančnim vložkom). Honda očitno do sedaj ni bila konkurečna, glede na prevlado BMW-ja in Yamahe. Za k maši in v zbirko pa je dovolj materiala že v drugih segmentih,... (štejejo samo €€, ne pa top zmogljivosti). 

kaj pa kawa, ki že 5 x zapored WSBK ;)

mislim, da je moja bila edina prodana v letu 2017 v vzhodni Evropi ... nekaj so jih kasneje iz Italije pripeljali ...

saj pravim .. to so superšportni motorji, ki niso glih za po cesti vozit in potovat, čeprav sem jaz malo čez les in se vsedem na športaka in grem do Litve, če je treba :P  ... kva pa maus ve kaj ni dobr zanga :huh: 

aja .. se poslaulam iz te teme in me ne več citirat :ras: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, Shillien said:

redki so ker izumira ss segment. tudi to ko sem napisal veliko več je bilo mišljeno glede na to koliko se jih zdaj proda v segmentu, napram ostalim je pa ta št. skoraj zanemarjivo majhna. že to nekaj pove da ss 600 motorjev suzuki in honda sploh nista predelala na euro 4 ker je prodaja tako majhna da se jim ne splača zajebavat za eu trg ampak jih enostavno ne prodajata več tukaj.

Ja, segment izumira, še vedno pa gre na cesto kar precej ducatijev in bmw. Pazi, v italiji je Panigale s prodanimi 748kosi na 31 mestu po prodaji. Torej cena ni faktor. 

Honda ima zelo posebn način financiranja razvoja. Potencialni interesenti/distributerji, so dali pobudo, in nosili del stroškov razvoja. Za CBR600RR, Honda Europe ni več pokazala navdušenja, za razvoj nove niso meli namena prispevat, in 600RR je bil ukinjen. Recimo se je pa zgodil CBR650, softsport. 

CBR1000RRR je druga zadeva. Projekt prestiža. Honda hoče zmagat. Zato tudi Tovarniško WSBK moštvo, Resn angažma, prvič po 2002.

2 minutes ago, maus said:

mislim, da je moja bila edina prodana v letu 2017 v vzhodni Evropi ... nekaj so jih kasneje iz Italije pripeljali

kolk je pa blo tvojih? 2500 za cel svet?

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kugelschreiber pravi:

Ja, segment izumira, še vedno pa gre na cesto kar precej ducatijev in bmw. Pazi, v italiji je Panigale s prodanimi 748kosi na 31 mestu po prodaji. 

Honda ima zelo posebn način financiranja razvoja. Potencialni interesenti/distributerji, so dali pobudo, in nosili del stroškov razvoja. Za CBR600RR, Honda Europe ni več pokazala navdušenja, za razvoj nove niso meli namena prispevat, in 600RR je bil ukinjen. Recimo se je pa zgodil CBR650, softsport. 

CBR1000RRR je druga zadeva. Projekt prestiža. Honda hoče zmagat. Zato tudi Tovarniško WSBK moštvo, Resn angažma, prvič po 2002.

ducatijev gre na cesto več ker so kao prestiž, ker se bodo pred gostilno večkrat obrnili za dukatijem kot za yamaho (čeprav mene niti malo ne pritegne in že vedno pravim da nebi imel dukatija niti če ga dobim zastonj ampak ga prodam naprej ob prvi priliki), ampak ljudje so še vedno navdušeni nad njimi in so za njih pripravljeni plačat čeprav dobiš za enak ali manjši denar boljši motor druge znamke. neki podobnega je tudi bmw le da menim da je ta še vseeno bol kvaliteten (sem pa nekje zasledil informacijo za katero neupam stati ker nisem preveril če drži, in sicer da naj bi cca 50% prodanih novih bmwjevih motorjev koristilo garancijo v prvih 4 letih.) 

glede hondinega financiranja tako podrobno nevem. vem da je ukinjen tudi suzuki gsxr 600 in 750, je tam financiranje enako?

cbr650ra (sklepam da si to mislil z soft sport) pa je še en dokaz da ss segment izumira. gledam eno vsak dan ker jo ima sosed. in to ni ss motor. mogoče če ga pogledaš na hitro. če stopiš zraven njega pa takoj vidiš da to ni to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Kugelschreiber pravi:

ne, ker suzuki je cenejši, tud v testih ocenjen odlično, pa so na cesti ultra redki. 

Ja, zato ker je suzuki "kr neki". Če hočeš bit kul, maš Ducatija al pa BMW-ja  :D  (pa nočem nobenga užalit). 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, ProdriveR pravi:

Ja, zato ker je suzuki "kr neki". Če hočeš bit kul, maš Ducatija al pa BMW-ja  :D  (pa nočem nobenga užalit). 

ni žalitev če 100% drži ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, ProdriveR said:

Ja, zato ker je suzuki "kr neki". Če hočeš bit kul, maš Ducatija al pa BMW-ja  :D  (pa nočem nobenga užalit). 

Sam ne morm pogruntat, žališ suzukijevce, al snobe? :lol1: 

pliz, ne odgovarjaj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
On 12/17/2019 at 2:00 PM, Shillien said:

ducatijev gre na cesto več ker so kao prestiž, ker se bodo pred gostilno večkrat obrnili za dukatijem kot za yamaho (čeprav mene niti malo ne pritegne in že vedno pravim da nebi imel dukatija niti če ga dobim zastonj ampak ga prodam naprej ob prvi priliki), ampak ljudje so še vedno navdušeni nad njimi in so za njih pripravljeni plačat čeprav dobiš za enak ali manjši denar boljši motor druge znamke. neki podobnega je tudi bmw le da menim da je ta še vseeno bol kvaliteten (sem pa nekje zasledil informacijo za katero neupam stati ker nisem preveril če drži, in sicer da naj bi cca 50% prodanih novih bmwjevih motorjev koristilo garancijo v prvih 4 letih.) 

glede hondinega financiranja tako podrobno nevem. vem da je ukinjen tudi suzuki gsxr 600 in 750, je tam financiranje enako?

cbr650ra (sklepam da si to mislil z soft sport) pa je še en dokaz da ss segment izumira. gledam eno vsak dan ker jo ima sosed. in to ni ss motor. mogoče če ga pogledaš na hitro. če stopiš zraven njega pa takoj vidiš da to ni to.

Ja... in? 
Italjan zna naredit estetsko lep izdelek. Jebiga, sprijazen se :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, ukica pravi:

Ja... in? 
Italjan zna naredit estetsko lep izdelek. Jebiga, sprijazen se :) 

kakor komu. meni so vsi dukatiji razen multistrade GRDI, določeni ss imajo lep zadnji del to je pa tudi vse. ne rabim se sprijaznit, jaz bom kupil kar meni paše drugi pa naj kar njim to je pa to, dokler nebom dal svojga dnarja zravn nebom nobenmu govoril kaj more kupit. je pa daleč od tega da bi bili dukatiji najbolši (v čemerkoli) in to je dejstvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, Shillien said:

kakor komu. meni so vsi dukatiji razen multistrade GRDI, določeni ss imajo lep zadnji del to je pa tudi vse. ne rabim se sprijaznit, jaz bom kupil kar meni paše drugi pa naj kar njim to je pa to, dokler nebom dal svojga dnarja zravn nebom nobenmu govoril kaj more kupit. je pa daleč od tega da bi bili dukatiji najbolši (v čemerkoli) in to je dejstvo.

Ker Italjan dela sam ducatije?

Pac oni so vodilni v estetiki(moda, avtomobili,motorji..). 
Edini fail je bil fiat multipla?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, ukica pravi:

Ker Italjan dela sam ducatije?

Pac oni so vodilni v estetiki(moda, avtomobili,motorji..). 
Edini fail je bil fiat multipla?

js od zacetka govorim o dukatiju. na splošno o italjanih je prišlo iz tvoje strani. in pa estetika je popolnoma subjektivno mnenje in ti poskušaš vsiliti svojega.

p.s. če ti voziš italijana to še ne pomeni da je najbolši in najlepši. če je pa tebi pa super si ga (verjetno) kupil s svojim denarjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Shillien said:

res? v čem pa je ducati najbolši motor?

A dej no, resno?

1 hour ago, Shillien said:

estetika je popolnoma subjektivno mnenje in ti poskušaš vsiliti svojega.

Evo, si si odgovoril na samo eno vejo prejsnje trditve. Sploh zadnji del mi je vsec. :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda..naslov teme je honda..me sicer ne moti primerjava med CBRRRRR in PA NI GA a LE glej da bo vsaj malo v kontekstu teme. Jop Taljani so sexi, ampak nepovezano z naslovom teme.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Zok pravi:

A dej no, resno?

Evo, si si odgovoril na samo eno vejo prejsnje trditve. Sploh zadnji del mi je vsec. :P

ti sploh bereš kaj pišeš? pomoje še sam ne zastopiš kaj hočeš povedat kk nej pol ostali...

pred 16 minutami, DAMI34 pravi:

Honda..naslov teme je honda..me sicer ne moti primerjava med CBRRRRR in PA NI GA a LE glej da bo vsaj malo v kontekstu teme. Jop Taljani so sexi, ampak nepovezano z naslovom teme.

se strinjam, zato js tule zaklučujem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26 minutes ago, DAMI34 said:

Honda..naslov teme je honda..me sicer ne moti primerjava med CBRRRRR in PA NI GA a LE glej da bo vsaj malo v kontekstu teme. Jop Taljani so sexi, ampak nepovezano z naslovom teme.

Aye, mas prav.

9 minutes ago, Shillien said:

ti sploh bereš kaj pišeš? pomoje še sam ne zastopiš kaj hočeš povedat kk nej pol ostali...

se strinjam, zato js tule zaklučujem

:lol1:

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U, fak!! Kapo dol, tole pa je zanimivost/eksotika na naših cestah. Še slik!

 

Upam, da bom imel tudi jaz kdaj srečo in bil zraven pri unboxingu  (mojega) novega motorja. Tist, da te čaka že zrihtan na dvorišču ne šteje :) Da ne bom sam stara jajca kupoval :) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!