Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR-R 2020


Demon

Priporočene objave

Tole z izpuhi je itak stvar okusa. Men so akrapoti še vedno med lepšimi. Tisti kratki izpuhi, npr CBR od 2009 naprej mi je pa čist bruh ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
On 12/17/2021 at 12:30 PM, Zivnorc said:

... jaz imam sicer legalen in homologiran auspuh na svojem ( ni Honda) ... pa vendar si ne upam z njim v Avstrijo, čeprav je zelo tih.

...pravijo da tam pogledajo, če je katalizator.... če je to... če je ono... ne zanimajo jih samo papirji in če je ali če ni malo glasen..  (sicer osebno nimam izkušenj s tem, ker se že doooolgo nisem peljal po AT )... tako pravijo.

Ne skrbi, če je homologirano in je na "vgrajenih" kosih primerna CE/ECE oznaka, nima kaj bit. Je pa dobro, da je vse tako kot mora bit, brez lastnih posegov. Potem tudi še nikoli ni bilo problem (tudi pri tebi ne bo).

 

On 12/17/2021 at 9:49 AM, Shillien said:

Bi pa nisem inženir da bi lahko njim kaj predlagal

So EURO4 in EURO5 zahteve vedno bolj omejujoče.. in žal temu primerni sistemi, ki so lahko še sploh homologirani za na cesto. Zato so tudi dimenzije dušilcev temu primerne.

Zraven pride pa še dvig temperatur, zaradi agregata in zaradi katalizatorja, kar še toliko bolj vpliva na sam material.

 

So pa zato open sistemi, ki imajo vse kar si človek zaželi :) (le po zahodu se je z njimi težko vozit).

 

Je pa v živo honda zelo strupena!

 

IMG_20211125_140936.jpg

IMG_20211125_175643.jpg

Popravljeno . Popravil Izek
Handaaa
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!