Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
skalaprava

BMW F 900 R in XR

Recommended Posts

Snečer
pred 21 minutami, MiNa pravi:

Ima @Snečer kar prav... Motorje kupuje ulica :P.

Ko sem iz R1150GS presedlal na 800ccm iz iste "štale" so me skoraj vsi kar malo čudno gledal.

Zate bi bil 900xr, je za tvoj stil vožnje pa še "delavnico" imaš doma :) 

farang
Ob 10. 11. 2019 ob 10:48, Snečer pravi:

O vzmetenju pa, tracer 700 ima nastavljivo tudi spredaj...

Eeeeeem, mam Tracer 700 letnik 2018, in ima spredaj nastavljivo samo šipo, tolk o tem.

Res da za 7 jurjev nimam kej dost jamrat, sam sorry, ne more se v nobeni stvari primerjat z BMW, pa še katerim drugim proizvajalcem ne (KTM, Ducati, Triumph...). Karkoli primeš ti da vedet da sediš na budget motorju. 

Da ne bo pomote, meni je ok, sicer je ne bi kupil, ampak nikoli pa ne bom rekel da je to isto dober motor kot BMW F850GS al pa ne vem, KTM 790 Adventure ipd.. 

Snečer
pred 3 minutami, farang pravi:

Eeeeeem, mam Tracer 700 letnik 2018, in ima spredaj nastavljivo samo šipo, tolk o tem.

Res da za 7 jurjev nimam kej dost jamrat, sam sorry, ne more se v nobeni stvari primerjat z BMW, pa še katerim drugim proizvajalcem ne (KTM, Ducati, Triumph...). Karkoli primeš ti da vedet da sediš na budget motorju. 

Da ne bo pomote, meni je ok, sicer je ne bi kupil, ampak nikoli pa ne bom rekel da je to isto dober motor kot BMW F850GS al pa ne vem, KTM 790 Adventure ipd.. 

o novem traceru700 govorimo

skalaprava
pred 20 urami, GucciSLO pravi:

Glede na vtise o tem BMW... Zgleda, da je Yamaha s Tracer 900GT zadela v polno.

Vtisov še ni, ker jo noben novinar še ni peljal.....kar se bere, so zgolj prvi vtisi iz salona, kjer so lahko malo gor posedali!

Drugače se pa strinjam, Yamaha je dobro zadela to nišo!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• DAMI34
      Jaz nimam goretexa (vem da je fajn) imam pa  Revit Seesoft s Hydratex z liner membrano, cena mal čez 100€ (v času božička tut manj) in gladko odpravijo tudi temperature pod 0C (vožnja cel dan med -3 in +6) Fajn so ker so nepremočljive (uporaba tudi pri višjih temperaturah) in pa predvsem ker se ne zalimajo na roko. Jih imam že tretjo sezono. Na sezono odklepam od 20-25 kkm. Kupil sem jih če se ne motim v TCju. ps. velik faktor pri zimski vožnji so tudi ogrevane ročke...res velik!!! Mam tudi podrokavice, ampak so mi premoteče in sem jih opustil že pred leti. Moj nasvet: povprečne zimske rokavice in ogrevane ročke, reši vse. In DA, se vozim veliko pozimi, tudi do Pakle.
    • DAMI34
      1,5 moraš imeti skromno sopotnico (na izletih samo predjed, kave ne sme naročat sam vodo) ps. za sport tourerja je več kot komot, nikoli se ni moja pritoževala čez udobje, ali mere samega komforta.   o tem res ne morem debatirati. SDgt je mogoče za ka cm (ampak res samo za cm) bolj komot. Za sopotnikov sedež letnika 2015 se še Kmet ni pritoževal. Ko bo v garaži naredim natančne primerjave med SDGTn in ninđa SX. Predvsem debeleina sedeža, razdalja do tačk pri soptniku. Višina sedeža voznika je pa ista. Ko sem šel iz SX na SDGT je bila prva pripomba da ima GT za en qurac oprijem za sovoznika ( v primerjavi z SXom, nato sem pa naredil ročaje na nosilcu zadnjega kufra. ps. tudi @Dr_Jakoba sem peljal zadaj, pa ni bilo panike, čeprav je bil SX še nov in nisem vedel natančno koliko zategniti zadnjo vzmet.  
    • Snečer
      za dva športnika, a ne dvigovalca uteži ali sumo
    • mato295
      Touratechova je težka samo 1250g, zato me zanima. Tale tvoja je 1500g, če sem prav videl.
    • Snečer
      https://nova24tv.si/slovenija/politika/vse-o-angeliki-mlinar-nekoc-je-pekla-angelske-kekse-in-bila-v-zvezi-z-bogatim-bancnikom-ki-je-bil-nadzornik-mercatorja/
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!