Skoči na vsebino

BMW F 900 R in XR


skalaprava

Priporočene objave

pred 16 urami, Joker pravi:

Smo se danes malo zapeljali z njim. Upam, da je sedaj malo bolj jasno, zakaj se vozim z GSA in bo moj izbor razumel tudi@Snečer ...:lol1:

 

PART_1602180638089.jpg

Ko ulit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Joker pravi:

Smo se danes malo zapeljali z njim. Upam, da je sedaj malo bolj jasno, zakaj se vozim z GSA in bo moj izbor razumel tudi@Snečer ...:lol1:

 

PART_1602180638089.jpg

dej kako mnenje, ker neki časa sem se ful ogreval za XRa, potem pa prebral nekaj hudo kritičnih zapisov, v stilu poceni kitajski šrot, brez moči itd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, DAMI34 said:

dej kako mnenje, ker neki časa sem se ful ogreval za XRa, potem pa prebral nekaj hudo kritičnih zapisov, v stilu poceni kitajski šrot, brez moči itd..

Moje subjektivno mnejnje, R-a sem imel pred kratkim 4 dni, tako da sem se kar navozil. Ergonomija za manjše in srednje je okej, za večje itak da ni. Najbolj me je razočaral menjalnik s kvikijem, ki boljše, da ga sploh ne bi imel, ker skorajda ni uporaben. Motor je tudi prešvoh. Sicer ti od spodaj da občutek nekega navora, ampak potem ga pa hitro zmanjka. Sicer polno igračk s TV-jem, to bo ziher palilo pri mladih voznikih-kupcih in takšnih, ki pač dajo dosti na opremo in prisegajo na 2 cilindra, ker imajo občutek da jim daje to karakter, meni pa je vse skupaj delovalo malo razštelano. Vzmetenje Esa pa itak da super, tako da v bistvu lušten motorček z dosti opreme za bmw-jeve razmere ugodno ceno pod pogojem, če ti oprema predstavlja več od motorike. 

Screenshot 2020-10-09 at 22.27.49.png

Popravljeno . Popravil Loba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9. 10. 2020 ob 13:29, DAMI34 pravi:

dej kako mnenje, ker neki časa sem se ful ogreval za XRa, potem pa prebral nekaj hudo kritičnih zapisov, v stilu poceni kitajski šrot, brez moči itd..

 

Motor je, kot je razvidno iz slike, igrača. Za manjše do srednje rasle. 

O moči razpravljati je težko, ker ima vsak svoje poglede na to, kaj je dovolj. Definitivno ni razgrajač. Tistih 10 konj, kot jih ima več od GS850, ki ga imamo pri hiši, se ne opazi kaj dosti. Kljub manjši teži. 

Ima pa odlične zavore.

Skratka, če te zanima, je najbolje do Avtovala ali Selmarja ter preizkusiti. Avtoval mislim da ima tudi testnega XR-a.   

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So ga imeli do promocij v Portorožu. V naslednjem tednu po promociji naj bi bil XR prodan. Vsaj tako so mi odgovorili, ko sem se zanimal za test.

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me ne zanima več, sem malo pregledal vse teste in zapise. Ne dvomim, da zna biti kot budget moped pri bajti, tak, ki se ti ne smili preveč zanimiv. Ni pa več to kar iščem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Kolk je težko poslušat tega modela ?

Imamo med člani kakega lastnika R ali XR? Kolegu po višini sede R, XRa pa ni za dubit, samo po naročilu, ga pa mika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o madona, kako mi pa tega ni vrglo ven. Samo oglase od Avtovala. Pa tudi ko sva bila na Avtovalu včeraj je samo ponavljal, da je XR izključno po naročilu. Niso nič povezani med sabo, kot poslovalnice Massa? :)  Hvala Joker!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 12. 2021 ob 6:14, mladench pravi:

o madona, kako mi pa tega ni vrglo ven. Samo oglase od Avtovala. Pa tudi ko sva bila na Avtovalu včeraj je samo ponavljal, da je XR izključno po naročilu. Niso nič povezani med sabo, kot poslovalnice Massa? :)  Hvala Joker!

Poglej še malo na mobile.de , zadnjič sem gledal se da dobit letnik 2021 za kakih 10.500 eur. Plus dmv, prevoz boš nekako na 11.000.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!