Skoči na vsebino

Husqvarna Norden 901 2021


HyperJack
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

Povezave: Spletna stran NORDEN 901 klik Uporabniški priročnik: klik  FB grupa Norden901 klik

0Q0A2728.thumb.jpg.27cb49dfee9c339123ac835beb520591.jpg

 

Priporočene objave

pred 5 urami, HyperJack pravi:

Kot da smo si lahko mladi 15let nazaj lahko kupili nov motor. Isti ti je k***, zdej al pa 10 let nazaj.

Jp. Jest sm ga. Hondo transalp 700 sm kupu za 6290 eur. Placa je bla mal manjsa od dons, stroski zivljenja pa precej cenejš. 2008.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skalar36 pravi:

...Hondo transalp 700 sm kupu za 6290 eur. Placa je bla mal manjsa od dons, stroski zivljenja pa precej cenejš. 2008.

 

Pravkar, mato295 pravi:

Saj še danes lahko kupiš kar nekaj motorjev za tak denar. Ne moreš pa primerjat Transalp z Norden. 

Točno tako. Npr. Royal Enfield, MASH... in podobni imajo širok nabor motorjev v rangu 6-8 jurjev. Problem je, ker pri nas ni uvoznikov za te znamke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, vandrovec pravi:

Kot da so te Husqe izpopolnjeni ali polepšani Ktmi ?...vsaj meni so všečnejši modeli

O lepoti je težko govorit. Meni je lepa (husa), pa zadnjič sedim na OMW, zraven parkiran moj KTM790adv in pravi tip, ki je prisedel, kok je lepa mašina (KTM). Men ni tolko, ampak me ne briga.

Husa je vmeščena med S in R model KTMja 890ke. In točno to je, ne več ne manj, še isti lastnik je, kosi so več al manj isti. Tehnika enaka/podobna.

Tako da ostane od tvojega citata beseda "polepšani". Izpopolnjena ni nič bolj kot ktmja. No odvisno kaj iščeš. Če iščeš udobje, ja pol ma sedež udobnejši, torej izpopolnjen :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, izibajker pravi:

Problem je, ker pri nas ni uvoznikov za te znamke...

To pri nas noče nihče vozit,  (GS-i se prodajajo kot tople žemljice) zato pa ni uvoznikov. Za par prodanih motorjev se nikomur ne splača prevzemat "odgovornosti" Za nabavo, prodajo in seveda servis, ki je najpomembnejši.

Saj veš poprodajna skrb za "kupca" bolj kot za motor :naughty:.

Men bi bil tudi KTM lep, če bi imel okroglo luč. Mogoče so pa zato KTM-ja oblekli v Huso??

 

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato pa so okrogle luči pri husi in deltoidne (aka kobilica look) pri ktm. Da se folk odloči lažje :P

ps. nikjer ne vidim, da bi bila husa bolj premium. Men po komponentah, ceni in vsem, deluje kot nekaj kar išče svoj trg in se poskuša tja umestit. Čisto slučajno mi je všeč bolj od kmtja. Čisto slučajno sovpada s tem, kar mi pri Su manjka, ne bi pa mel Ra.

Tudi cenovno smo tam tam. Norden 901 cena je blizu 890R adv. Kar pomeni, mal več plačam za mal manj. R ima le boljše komponente vsaj glede vzmetenja. Za ostalo nisem šel v detajle.

 

pred eno uro, MiNa pravi:

Mogoče so pa zato KTM-ja oblekli v Huso??

 

da. Skoraj da. S model so oblekli v 901 Norden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, raza pravi:

Pa glh tista okrogla luč je grda...vsaj men...

 

Meni je veliko lepša je od preklanega jajčka ali podobe mrčesa, ...koliko let ima že KTM tiste luči pa se jih nisem še privadil in se jih verjetno ne bom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi KTM mi s temi ekstremi od luči ne sede. Je pa hudo opazen, prepoznaven in to je cilj dizajnerjev. In tudi ta okroglina v nosu Huse je istega pomena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Markisan pravi:

A tale zastopnik iz viča je za kaj? Ima kdo kakšne izkušnje? Lahko preživijo samo od Huse al jih bo čez 2 leti pobralo?

kar vem ni z viča :P

je pa nova Norden že na borjači

264316139_6815585381799798_8085780661428265930_n.thumb.jpg.35c28005504861503fe7e37026f5cbf3.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je uradni zastopnik, na Viču, bratje Rus,  MotoXgeneration, bil pri njih, pred dobrim mesecem ....ne vem kaj naj rečem, prijazni fantje, salonček poln HUSQ......takrat so mi povedali, da pride Norden v začetku dec, torej naj bi bil že pri njih..... kako bo s poprodajnimi storitvami ne vem.....imajo pa z novim -i prihajajočimi cestnimi modeli HUSQ lajf priložnost.......če jih ne bo "vzel" pod okrilje poprodajnih storitev KTM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Luka66 pravi:

Je uradni zastopnik, na Viču, bratje Rus,  MotoXgeneration, bil pri njih, pred dobrim mesecem ....ne vem kaj naj rečem, prijazni fantje, salonček poln HUSQ......takrat so mi povedali, da pride Norden v začetku dec, torej naj bi bil že pri njih..... kako bo s poprodajnimi storitvami ne vem.....imajo pa z novim -i prihajajočimi cestnimi modeli HUSQ lajf priložnost.......če jih ne bo "vzel" pod okrilje poprodajnih storitev KTM

ups, se opravičujem, ja poznam firmo, le na zemljevidu sem slabo gledal, oziroma stari naslov. Danes je prišla norden, slika je njihova.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Luka66 pravi:

če jih ne bo "vzel" pod okrilje poprodajnih storitev KTM

...kar verjemi, da bo enako, če ne še slabše....zaradi malih prodajnih količin... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Luka66"sedi se višje" je moj glavni problem :P vem, da je samo 2cm višji od najnižje pozicije sedeža na 890/790Su (kar mi je še optimalno za prekladanje motorja) a le ta ima dokaj trd sedež z mal pene. Če ti je še v spominu, koliko imaš občutka da je pene na husi? Če je več, če je udobn pa da ni preširok (torej da je mera ista kot na 790 po širini) bom nekak preživel, ker pena se poda, ostalo bom pa mal skompenziral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem občutku je nekaj več pene, ali je druge vrste in je nekoliko drugače oblikovan, v kratkem sedenju mi je bil bolj udoben, je pa predvsem širši sedež, mi je stoje skoraj preveč širil noge, da sem ravno še s celim stopaloma bil na tleh, pa nisem lih majhen.......... nisem pa pogledal na katerem položaju je bil, po sliki sodeč morda celo na nižjem......sedež in višino itak lahko rešiš s predelavo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri 790/890 S model, je pomankljivo zapisana višina sedeža, le ta je namreč 83-85cm. Meni teh 83cm pomeni veliko za peš prekladanje po kakem terenu. Ravno zato moram iti Huso najprej pomeriti, da ne bo sedež previso in preširok.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 12/14/2021 at 4:21 PM, DAMI34 said:

pri 790/890 S model, je pomankljivo zapisana višina sedeža, le ta je namreč 83-85cm. Meni teh 83cm pomeni veliko za peš prekladanje po kakem terenu. Ravno zato moram iti Huso najprej pomeriti, da ne bo sedež previso in preširok.

 

Kupis pa je. Potem pa na MS in FB sprasujes kako znizati. Na sedezu ali na vagi/vilicah.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, krucymucy pravi:

Kupis pa je. Potem pa na MS in FB sprasujes kako znizati. Na sedezu ali na vagi/vilicah.

Ne kupim. In vsi problemi so rešeni. :P

ps...znižat znam bp

V glavnem, sem se premislil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!